Půjčky: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Půjčky - inzerce pro Kraj Vysočina. Vyberte si město: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou. Požadované město si vyberte pomocí odkazu.

Vysočina

Havlíčkův Brod
Jihlava
Pelhřimov
Třebíč
Žďár nad Sázavou

Inzeráty pro krajské město Jihlava

Rychlé půjčky, úvěry, konsolidace, přivýdělek
na našem webu máte možnost získat tyto produkty:
půjčky od 5.000,-Kč do 200.000.000,-Kč bez poplatků předem,
možnost zbavit se dluhů,
možnost zbavit se exekucí,
možnost přivýdělku, nabídky platí pro celou Č.R., podrobnosti naleznete na webu:
walter liferenko / 14.10.2015

Nebankovní půjčka až 200 000 Kč !
PŮJČKA až 200 000 Kč PRO PODNIKATELE, ZAMĚSTNANCE, DŮCHODCE, RENTIÉRY, MD
BEZ zkoumání registru, BEZ Poplatku, BEZ zajištění, BEZ ručitele, BEZ nutnosti pojištění !
Působnost Jižní Morava, Zlínský kraj, Vysočina, Slezsko , seriózní jednání, peníze do 48 hodin na účtu.
Volejte na tel: 606 505 032 ( denně 8:00 – 20:00 včetně víkendů )
On-line formulář na vyplnění na www.uveryahypoteky.com

ÚVĚR AŽ 500 000 KČ BEZ ZÁSTAVY, BEZ RUČITELE A BEZ PROKAZOVÁNÍ PŘÍJMŮ !
Pro zaměstnance, živnostníky, důchodce, maminky na MD
Možnost nízkých splátek, možnost předčasného splacení, možný odpočet z daní.
Působnost po celé ČR, přijedeme za Vámi kamkoliv.
Tel. 606 505 032 ( 8:00 – 20:00 včetně soboty a neděle )
nebo bližší informace na www.uveryahypoteky.com. Vyplňte poptávkový formulář, ozveme se Vám.


Rovněž vyplácíme se zástavou ( až do výše 50 % hodnoty – odhad zdarma ) exekuce, nevýhodné úvěry, konsolidujeme úvěry a poskytujeme hypotéky ( bankovní i nebankovní ).
Splatnost až 240 měsíců. Vše seriózně a bez jakýchkoli poplatků, celá ČR.
Tel. 606 505 032 ( denně 8:00 – 20:00 )

Martin Daněk / 16.04.2015

Poctivá půjčka / najde se někdo solidní ?
Dobrý den, hledám investora nebo finančního zprostředkovatele co se skutečně zabývá půjčkami a má možnost vyplatit hotovost.Jsem zaměstanenc se záznamy v registru, nevlastním nemovitost.Poptávám půjčku 50.000 kč na jeden měsíc,tudíž do konce března 2015.Podmínky, úrok respektuji,smlouvu podepíši.Prosím ne provident,smart apod.jedná se mi o půjčku na op nejlépe na smlouvu,bez poplatku předem, s tímto mám své zkušenosti. Jak již bylo zmíněno výše, půjčka na dobu určitou, bez ručení nemovitosti,bez dokladování, v nejkratším čase, s úrokem jaký si řeknete !! Peníze do měsíce zpět ! pouze poctivé nabídky prosím, děkuji . Jsem z Vysočiny .
Novák / 24.02.2015

Rychlé půjčky - úvěry - konsolidace
Nabídka půjček, úvěrů, konsolidace půjček, od 500 Kč do 200.000.000 Kč bez poplatků předem, platí pro celou Č.R. Potřebujete peníze a nikdo vám nepůjčí?
Platíte poplatky a pořád nemáte půjčku? Oslovte nás!
Rychlé nebankovní půjčky, půjčení peněz online.
Nabízíme online rychlé půjčky a úvěry bez registru a poplatku předem. Tuto hotovostní půjčku můžete použít na cokoliv, například na vyplacení exekuce (může být i více exekucí), na sloučení stávajících několika půjček a kreditních karet do jedné půjčky, na rozjezd nebo rozvoj podnikání, na rekonstrukci či výstavbu nemovitostí a podobně.Vše potřebné naleznete na webu:
walter liferenko / 7.01.2015

Řešení Vaši finanční situace - celá ČR
Garantované půjčky
Hledáte rychlou výhodnou půjčku ?
Proto jsme zde my !
Poskytovatelé rychlých nebankovních půjček.
Naše výhodné půjčky jsou vyřízeny do 24 hodin.
Naše půjčky se opravdu vyplatí.
Čím dříve se na nás obrátíte tím dřív budete disponovat daným obnosem.
Nevěšte hlavu, jestliže Vás odmítli v bance, a s důvěrou nás kontaktujte!

soukromý sektor / 16.11.2014

Půjčka plná výhod
Půjčka dle Vašeho přání, nejen pro Vaše podnikání. Poskytujeme půjčky bez náhledu do registru od 30 000 - 3 000 000. Nabídka je zde pro všechny, kteří mohou svůj příjem doložit, i v případě pokud již splácíte jiné půjčky, které nezvládáte a chtěli by jste jen jednu a podstatně tak snížit i splátku. Obraťte se na nás pokud jste v bance neuspěli. Zaručujeme diskrétní a expresní vyřízení. Nabízíme všem řešení v nestandartních životních situacích. Úrok je solidní, splátky měsíční, jejich výše stanovena dle Vaší schopnosti splácet. Kontaktujte nás kdykoliv buď telefonicky či mailem.
Soukromý investor / 25.10.2014

Cesta z Vašich dluhů
Spolehlivě a bezpečně řešte své finanční potřeby právě teď. Velmi rychlé vyřízení Vaší žádosti a expresní vyplacení Vašeho úvěru. Finanční prostředky poskytujeme ve výši od 30 000 Kč do 3 000 000 Kč. Poctivé a férové peníze od prověřených soukromých osob. Nabízíme pevnou úrokovou sazbu, volba měsíční splátky dle Vaší finanční situace a dostupných možností. Půjčka s možností předčasného doplacení, popřípadě možné navýšení poskytnuté částky. Zaručujeme jasné a přehledné podmínky. Pro zaměstnance, OSVČ, důchodce i ženy na MD. Bez ohledu na registry či exekuce. Seriózní půjčka pro každého, kdo shání finanční pomoc.
nebankovní financování / 21.10.2014

Nebankovní hypotéka amerického typu seriózně a levně po celé ČR
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Banky Vám zamítly žádost o úvěr? Nemusí být všem dnům konec - po dlouhodobých zkušenostech jsme se snažili vytvořit přívětivý nebankovní produkt se zástavou nemovitosti pro co nejširší spektrum klientů, bez zbytečných formalit, poplatků a nahlížení do registru neplatičů.
---------------------------
Nabízíme levnou půjčku se zástavou nemovitosti tzv. americkou nebankovní hypotéku s veškerým poradenstvím zcela zdarma. Klient tak získá mnoho výhod jako např.
1.) úvěrovou smlouvu za poctivých podmínek s možností nahlédnutí předem
2.) posouzení předem zdarma – klient získá předem objektivní pohled na danou věc a to od profesionála s dlouholetou praxí v oboru a to zcela nezávazně a bez poplatku
3.) možnost doplatit úvěr předem bez sankcí
4.) seriózní podmínky bez skrytých kliček
---------------------------
Poskytujeme finanční prostředky od 100.000.- až do 60% tržní hodnoty nemovitosti s možností ručení nemovitostí třetí osoby. Splatnost až 20 let. Půjčkou lze vyplatit nevýhodné úvěry, zástavy a exekuce = konsolidace.
Zastavit lze byt v OV, družstevní byt, rodinný dům, rekreační a komerční objekt, stavební pozemek.
---------------------------
Záleží nám na smysluplnosti a konečné spokojenosti zákazníka, svých klientů si vážíme a nabízíme jim férové a seriózní jednání bez zatajování důležitých informací. Více detailů naleznete na www.iprofiuver.cz/americka-hypoteka kde naleznete příslušný objednávkový formulář. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Veškeré dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz

iProfiúvěr / 27.08.2014

Bankovní domy vám zamítly půjčku?
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Po dlouhodobých zkušenostech s prací s klienty jsme vytvořili bezkonkurenční produkt nebankovního charakteru – půjčku se zástavou nemovitosti tzv. americkou hypotéku. Snažili jsme se vytvořit poctivý a přívětivý produkt pro širokou škálu klientů bez zbytečného papírování a zdlouhavých formalit. Pro klienta tímto plyne mnoho výhod:
******************************************************************
V prvé řadě si zakládáme na co nejlepší informovanosti našeho zákazníka tzn. veškeré detaily a informace sdělíme ihned a bez zbytečných skrupulí, s klientem jednáme férově a na rovinu. Klient neplatí žádné poplatky předem, ba naopak klient získá předem posouzení zcela zdarma. Jinými slovy, se zákazníkem se spojí náš finanční konzultant a celá žádost bude detailně prokonzultována zcela nezávazně a bez žádných poplatků. Klient tak získá objektivní pohled na danou věc a to od profesionála s dlouholetou praxí v oboru. Další výhody jsou např. možnost předčasného doplacení úvěrů a to bez sankcí, nezkoumání účelovosti půjčky, nahlédnutí do smluvních podmínek před uzavřením smlouvy je samozřejmostí.
******************************************************************
Klient může dát do zástavy: byt v OV, byt družstevní, rodinný dům, rekreační a komerční objekty a zcela výjimečně i zajímavý stavební pozemek. Ručit se může i nemovitostí třetí osoby. Poskytujeme finanční prostředky od 100 000,- až do 60% tržní hodnoty nemovitosti, splatnost se pohybuje od 1 roku do 20 let. Peníze lze využít i na doplacení nevýhodných zástav, půjček, nebo exekucí = konsolidace úvěrů.
******************************************************************
Není v našem zájmu „sedřít klienta z kůže“, jak je mnohdy patrné u různých poskytovatelů půjček. V případě nutnosti se snažíme klienta usměrnit a přesvědčit, aby si půjčil opravdu jen nutné množství peněz, aby byla půjčka v rozumných mezí, nicméně děláme maximum, abychom klientovi vyšli vstříc a nejlépe vyhověli jeho požadavkům v rámci možností nebankovního sektoru. Zároveň jsme si vědomi toho, že klient potřebuje rychle řešit svoji finanční situaci a tak se snažíme o co nejrychlejší vyřízení a vyplacení hotovosti. Zákazníkovi budou nabídnuty ty nejvýhodnější možnosti a případně nejschůdnější alternativy a vše s veškerým poradenstvím zcela zdarma.
******************************************************************
Detailně se informujte na našich webových stránkách www.iprofiuver.cz/americka-hypoteka a nebudete se muset ničeho obávat, i nebankovní sektor nabízí bezpečné půjčky. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Veškeré dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz
Objednávejte prostřednictvím bezplatného a nezávazného online formuláře. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

iProfiúvěr / 25.08.2014

Soukromé peníze, bez registrů, bez potvrzení příjmu - celá ČR
Nejširší nabídka půjček od prověřených soukromých osob.
Vždy smlouva s daným poskytovatelem, který učiní nabídku.
Registry neřešíme, možnost vyplacení exekucí.
Pomůžeme i s konsolidací stávajících půjček.
Není potřeba ručení.
Možnost čerpání peněz v pracovní dny do 24 hodin.
Půjčka i pro začínající živnostníky .

soukromý poskytovatel / 26.05.2014

Bomba na trhu s půjčkami
Nová super nabídka ověřených a spolehlivých nebankovních produktů. Půjčka od přímého poskytovatele, bez podvodu a za seriózních podmínek. Poskytovaná výše od 30 000 Kč - 3 000 000 Kč. Nabízíme ideální řešení pro všechny, kdo potřebují rychle, nutně získat půjčku, ale se spolehlivostí, aniž by se v dnešní době nejednalo o nějaký podvod. Důraz klademe především na rychlost, spolehlivost a individuální řešení každého klienta. I pro žadatele v registru či s exekucí. Vysoká průchodnost. Zpracování Vaší žádosti do 24 hod., zcela zdarma. Peníze vyplácíme ihned po podpisu smlouvy o Vašem úvěru. Podmínky výhodné, nízká úroková sazba. Úvěr lze předčasně doplatit. Jsme stabilní a máme zázemí. Nebojte se zavolat, najdeme řešení Vašich finančních problémů!
Soukromý investor / 15.05.2014

Půjčky bez příjmů
Půjčky bez dokládání příjmu na směnku oproti předložení občanského průkazu jsou jednou z nejoblíbenějších a zvláště nejrychlejších forem získání peněžních prostředků, jak ze strany široké skupiny klientů, tak z pohledu investorů. Další výhodou je neprověřování bonity žadatele v registrech žadatelů o půjčku, neboť rozhodující pro investora je rychlost a schopnost klienta splácet. Je to tak snadné! Žádejte až o 500.000 Kč bez zajištění. Pište ihned na email: mlynar.investice@gmail.com
Martin Mlynář / 24.03.2014

Slušná nabídka úvěrů pro občany ČR a SR
Slušný a seriózní nebankovní poskytovatel nabízí úvěry až do maximální výše 2.500.000 Kč s dobou splatnosti až 240 měsíců. Velice výhodná úroková sazba od 6% ročně a RPSN od 7,2%. Úvěry je možné poskytnout zaměstnancům, podnikatelům, ženám na MD, důchodcům do 70 let, studentům i žadatelům na ÚP. Jen solidně a profesionálně. Pokud máte zájem zdarma a nezávazně zjistit zda je pro vás půjčka možná? Za jakých podmínek? A v jaké maximální výši? Pište na email: hrdlicka.jarda@gmail.com
Jaromír Hrdlička / 19.03.2014

Nabídka půjček bez poplatků předem
Půjčky od 3.000 Kč do 200.000.000 Kč bez poplatků předem
podrobnosti naleznete na webu

W REALITY, s.r.o. / 2.03.2014

Vydařená nabídka úvěrů
Přímý nebankovní investor nabízí nebankovní bezúčelové úvěry až do výše 500.000 Kč bez zajištění směnkou a bez nutného ručení nemovitostí. Nabídka je vhodná pro všechny typy žadatelů. Mohu pomoci i ženám na MD, důchodcům do 70 let věku, podnikatelům bez DP, žadatelům na ÚP. Vaši žádost prověřím zdarma a nezávazně, pokud pro vás budu mít vhodnou nabídku, budu vás bezplatně kontaktovat. Nabízím solidní a profesionální jednání a přístup ke každé posuzované žádosti. Žádejte výhradně na emailu: klus.partner@gmail.com
Oldřich Klus / 24.02.2014

Šance začít znovu - celá ČR
Máte finanční problémy.
Nejstačíte splácet stávající půjčky.
Sjednoťte si stávající půjčky do jedné.
Nabídka od soukromého sektoru – konkrétní věřitel udělá nabídku.
Min. podmínky ke splnění -min. věk 18 let, platný OP, druhý doklad totožnosti.
Pro každého schváleného klienta smlouva – vždy osobní jednání.
Vyřízení do 24 hodin.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, pište si pro info.

soukromý poskytovatel / 8.02.2014

Rychlá a bezpečná půjčka!
Nabízíme nebankovní půjčky ve výši 30 000 - 1 500 000 Kč. Banky Vám nepůjčí? Už nevíte kde sehnat
dostatek financí? Máte pocit, že už se nemáte na koho obrátit? Tak se obraťte právě na nás. Nabízíme půjčky bez podvodů a poplatků za zprostředkování předem. Ze svými klienty jednáme jen seriózně a nabízíme jim přehledné podmínky týkající se půjčky. Výhodou je určitě nízký úrok, půjčku lze kdykoliv doplatit bez sankce, rychlé a profesionální vyřízení. Nezprostředkováváme, ale půjčujeme. Jste v registru či exekuci ? A potřebujete finanční výpomoc, už na Vás čekáme. V případě zájmu nás kontaktujte. Půjčka je vhodná pro důchodce, OSVČ a ženy na MD a pro další spoustu spolehlivých osob. Přejeme Vám pěkný den

soukromý investor / 20.05.2013

Úvěry bez kontroly registrů
Přímý investor nabízí úvěry bez kontroly registrů, bez ručení nemovitostí, bez placeného
zprostředkování. Možno poskytnout až 1.000.000Kč. Doba splatnosti až 20 let. Výpůjční úroková
sazba od 6% p.a. Možnost podpisu úvěrové smlouvy v místě vašeho bydliště. Úvěry jsou poskytovány
bez účelově. Pokud máte zájem zjistit kolik a za jakých podmínek vám mohu poskytnout, což je
zdarma a nezávazné, pište na email: investice.potmesil@gmail.com
JAN POTMĚŠIL / 4.04.2013

Snadná a rychlá půjčka před výplatou
Již nemusíte v tíživé finanční situaci obtěžovat své známé a žebrat o vypůjčení chybějících peněz. Požádejte o kouzelnou půjčku před výplatou online. Vaše žádost bude schválena co nejrychleji a peníze odeslány přímo na Váš bankovní účet.

Sami si vyberete kolik a na jak dlouho potřebujete půjčit. Okamžitě také během žádosti o půjčku víte, kolik za půjčení zaplatíte.

Celý proces je rychlý a jednoduchý: odešlete formulář na jehož základě Vás budeme téměř okamžitě kontaktovat a pokud se domluvíme, půjčíme Vám ihned peníze.

Neváhejte a odešlete formulář na webu www.predvyplatou.eu
Před výplatou / 25.03.2013

Jarní půjčka +
Nemůžete dále splácet a hrozí Vám exekuce? Půjčka je neúčelová a může být využita i na cokoliv a nenahlížíme do registrů. Naši finanční odborníci jsou připraveni Vám kdykoliv pomoci a poradit jak se dostat z Vašeho začarovaného kruhu. Nabízíme úvěr s pevnou úrokovou sazbou od 6%, který se nemění po celou dobu řádného splácení. Úvěr půjčujeme od 30.000kč – 4.000.000kč a to zaměstnancům,OSVČ, ženám na MD i důchodcům. Úvěr je u nás poskytován až na 20 let a kdykoliv můžete půjčku předčasně splatit. Financujeme velmi rychle a naše společnost s vlastním zdrojem financí působí po celé ČR. Konzultace telefonicky nebo e-mailem a nevoláte na žádná drahá tel.čísla 900.....,ale na FP 720529339.
Eva Tilleová / 11.03.2013

Úvěr pro občany i OSVČ
Úvěry pro občany i OSVČ! Rychle a jednoduše od 50 000 Kč. Vyplatíme Vaší exekuci, velmi rychle. Splátky Vám přizpůsobíme!!!! Tel: 776 180 870 - Jihlava, Vysočina.
Jarmila Vorálková / 31.01.2013

Bezkonkurenční úvěr
Pro všechny máme finance našeho přímého investora. Půjčku může získat úplně každý kdo má doložitelný příjem a to pro ženy na mateřské dovolené, důchodce, zaměstnanci nebo na UP s nízkým úrokem od 3% od 30.000kč- 4.000.000kč.Nebo druhý produkt, který je pouze pro zaměstnaný od 5.000kč – 10.000kč do výplaty. Možnost kdykoliv doplatit bez žádných sankcích a bez nahlížení do registru. Peníze je možné použít na cokoliv a platí pro celou ČR proto pište nebo volejte z pohodlí Vašeho domova na 720529339
Tilleová Eva / 11.11.2012

Nebankovní finanční prostředky pro všechny!
půjčka do 15 tisíc bez vstupních poplatků, paltí pouze pro Vysočinu, vyřízeno a vyplaceno v hotovosti do 3 dnů
Antonín Herza / 17.10.2012

půjčka be registru
půjčka bez náhledu do registru, bez doložení příjmu do výše 500 tisíc,možnost přivýdělku
úvěr není hned ale až po určité době spolupráce
Antonín Herza / 13.09.2012

Poctivé půjčky bez poplatků
Rychlé půjčky a úvěry
Na zástavu, nebo bez zástavy
Půjčky před výplatou 10 000,- – vrácení do 30 dnů – vyřízení poštou
Bez zajištění od 30 000,- si pište o dotazník
Na zástavu
Až do 70 % tržní hodnoty nemovitosti
Možnost expresního čerpání již do 2 dnů!
Peníze je možné použít na cokoliv!
Vyplácení exekucí na nemovitosti
Zrušíme dražbu vaší nemovitosti
Možnosti konsolidace stávajících dluhů
Nikam nejezdíte, my přijedeme za Vámi!
Podmínka zástava nemovitosti!
Umíme Vám půjčit na družstevní byt
Umíme financovat odkup městských bytů
Bez zkoumání výše příjmu!
Tržní odhad nemovitosti ZDARMA!
Budeme Vás do 24 hodin kontaktovat po dodání dokladů

Na zástavu vyplnění kontaktního formuláře na www

možnost financování i podnikatelských projektů od 1 000 000 CZK

máte-li zájem o financování podnikatelského úvěru žádejte online na

www.financovani-podnikatelum.cz/affil/CZ01405


Hana Mironiuková / 11.09.2012

Nenechte se okrádat
Ověřené půjčky klienty
Jsme přímí poskytovatelé půjček
Půjčky před výplatou 10 000,-Kč - splatnost 30dní - žadatel musí být zaměstnán
Půjčky od 30 000,- Kč
Vyplácení exekucí , koupě městských bytů
Půjčky pro začínající podnikatele
Ženy na Md
Důchodce
Garance vyplacení peněz po schválení
Bez registru
Platí pro celou ČR
Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro nebankovní společnost .eva rysová / 3.09.2012

NEBANKOVNÍ PŮJČKY SE ZÁSTAVOU
• Až do 70 % tržní hodnoty nemovitosti
• Od 10.000,- do 200.000.000,- Kč (dle výše zajištění, tedy tržní hodnoty nemovitosti)
• Variabilní možnosti splácení
• Možnost expresního čerpání již do 2 dnů!
• Peníze je možné použít na cokoliv!
• Odborná pomoc při řešení exekucí
• Vyplácení exekucí na nemovitosti
• Zrušíme dražbu vaší nemovitosti
• Možnosti konsolidace stávajících dluhů
• Nikam nejezdíte, my přijedeme za Vámi!
• Rychlé půjčky a úvěry
• Nebankovní hypotéky
• Refinancování bankovních hypoték, půjček a úvěrů včetně kreditních karet
• Podmínka zástava nemovitosti!
• Zastavovaná nemovitost může být ve vlastnictví třetí osoby
• Umíme Vám půjčit na družstevní byt
• Umíme financovat odkup městských bytů
• Poskytujeme komplexní servis (zajistíme případná pojištění a pomůžeme Vám splnit všechny podmínky k čerpání)
• Právní poradenství ZDARMA!
Na této adrese vyplňte žádost a náš poradce Vás bude kontaktovat s nabídkou půjčky. https://www.grandpujcka.cz/affil/CZ35693

Josef Burda / 27.08.2012

Šťastná půjčka
Získejte peníze díky této půjčce ihned na účtu. Velmi snadná půjčka a to i pro klienty, kteří jinde byli odmítnuti. Půjčujeme na stávající dluhy a na vyplácení exekucí. Půjčka je poskytována od 30.000kč – 4.000.000kč s nízkým úrokem od 4%. Smlouvy máme jasné a přehledné a nikoho nenutíme k uzavírání jakýchkoliv pojistných smluv. .Můžete volat každý den od 8.00hod. – 20.00hod. Tel.:720529339
Eva Tilleová / 6.08.2012

Půjčky – úvěry – hypotéky
Půjčky – úvěry – hypotéky - spolupráce, jen pro vážné zájemce, hledači půjček na směnku nevolejte, přijmeme spolupracovníky / tipaře
walter liferenko / 17.07.2012

Bez poplatků a linky 900..
Poskytujeme půjčky bez poplatků předem a bez volání linky 900..
Zavolejte si pro více informací, pomůžeme téměř všem.
Ladislav Hackl / 17.07.2012

Prázdninová půjčka s akcí
Je tu garantovaná půjčka z vlastních zdrojů pro všechny klienty. Určeno pro zaměstnance,podnikatele, ženy na mateřské dovolené i důchodce. . Denně půjčujeme lidem co potřebují vyřešit svou finanční situaci. Nabízíme nebankovní půjčku z vlastních zdrojů od přímého investora od 30000.- do 2000000.-kč
Pomůžeme v každé situaci, registry neřešíme, proto volejte svého FP na tel:720529339

Eva Tilleová / 16.07.2012

Potřebujete úvěr?
Půjčky – úvěry – hypotéky
walter liferenko / 14.07.2012

Potřebujete peníze rychle a spolehlivě? Půjčte si
Vyplácení do 48 hodin
Bez volání na linky 900
Profesionální služby
Bez nahlížení do registru
Vhodné i pro lidi na RD, MD, důchodce, či OSVČ
Půjčování z vlastních zdrojů, nejsme zprostředkovatelé
Máme dlouholeté zkušenosti na finančním trhu
Neklameme klienty
Kristián K. / 11.07.2012

Nabídka půjček bez poplatků předem.
Nabídka půjček bez poplatků předem,přijmeme spolupracovníky / tipaře
walter liferenko / 10.07.2012

Konsolidace půjček
Konsolidace půjček bez poplatků předem.
walter liferenko / 9.07.2012

Potřebujete peníze rychle a spolehlivě? Půjčte si
Vyplácení do 48 hodin
Bez volání na linky 900.
Profesionální služby
Bez nahlížení do registru
Vhodné i pro lidi na RD, MD, důchodce, či OSVČ
Půjčování z vlastních zdrojů, nejsme zprostředkovatelé
Máme dlouholeté zkušenosti na finančním trhu
Neklameme klienty
Kristián K. / 9.07.2012

Nebankovní půjčky od 10.000,- do 200.000.000,- Kč
Nebankovní půjčky od 10.000,- do 200.000.000,- Kč nebankovní půjčky / bez poplatků předem
walter liferenko / 7.07.2012

Půjčky – úvěry – hypotéky - spolupráce
Půjčky – úvěry – hypotéky – spolupráce – půjčky a úvěry i pro podnikatele i OSVČ
walter liferenko / 4.07.2012

Půjčky – úvěry – hypotéky - spolupráce
Půjčky – úvěry – hypotéky - spolupráce přijmeme spolupracovníky / tipaře, platí pro celou Č.R.
walter liferenko / 28.06.2012

Snadná letní půjčka
Byla by pro vás zajímavá nabídka rychlé nebankovní půjčky bez registru? Je možné získání půjčky ihned pak neváhejte pomůžeme jak s odlužením,insolvencí tak i s konsolidací volejte ihned svému FP poradci 720529339, www.doporadny.cz ,který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.O tuto nebankovní půjčku může zažádat opravdu každý nad 18 let se stálým příjmem UP, mateřská dovolená, dúchodci, OSVČ a zaměstnanci. Půjčujeme na cokoliv, rychle a zpolehlivě.
Eva Tilleová / 24.06.2012

Letní půjčka
Poskytneme vám soukromou půjčku po celé ČR,kde se nehledí na registry.Seriózní jednání, možnost předčasného splacení či navýšení úvěru při řádném splácení.Půjčujeme zaměstnancům (i na dobu určitou),důchodcům ,maminkám na mateřské dovolené a podnikatelům (i začínajícím bez daňového přiznání nebo podnikatelům nevykazujícím zisk).Půjčujeme od 30.000kč 4.000.000kč.
Peníze se vyplácí od 24h – 48h od podpisu úvěrové smlouvy.Volat můžete denně od 8.00h – 20.00h.
Tel.:728032388
Vladimíra Fialová / 14.06.2012

NEJLEPŠÍ PŮJČKY oproti zástavě nem. do 20 000 000kč.
Finance jsou u nás poskytování až na 30 let a kdykoliv můžete půjčku předčasně splatit. Možnost ručení rodinným domem, bytem i družstevním, rekreačním objektem. Expresní vyřízení, výplata půjčky v den podpisu úvěrové dokumentace!Zástava nemovitostí nutná, může Vám ručit i třetí osoba. Nemusíte dokládat příjem. Bez registrů a zjišťování příjmu. Peníze se vyplácí ihned v den podpisu smlouvy. Právní servis zajištěn. Pište kdykoliv.
Milan Karička / 8.06.2012

Půjčka bez obav, ještě dnes.
Máte strach, že Vám exekutoři zabaví bydlení? Jednejte rychle. Na našem webu se dozvíte více informací, jak Vaši nepříjemnou situaci vyřešit. www.topujcka.cz
Martin Hadraba / 7.06.2012

Půjčíme každému
Půjčíme vám ze svých zdrojů! Rychle, nízký úrok a bez platby předem.
Lukáš Horák / 7.06.2012

Půjčka pro začínající podnikatele
Dobrý den, potřebovali bychom půjčku pro začínající podnikatele. Důvod je převzít zavedenou restauraci. Jedná se o částku 800tis. Děkuji za nabídky.
Hubert Svoboda / 5.06.2012

Letní půjčka
PŘÍMÝ POSKYTOVATEL Nejsme zprostředkovatelé,bez volání na 900...půjčky na cokoliv i pro
klienty s EXEKUCÍ.Rychlé vyřízení půjčky,pracujeme pro jednoho věřitele,50 000kč - 2 000 000,-
Kč.Volejte ihned na tel.č.:728032388 Vše Vám vysvětlíme a pokusíme se Vám pomoci
Vladimíra Fialová / 27.05.2012

Bez příjmů
Zjaistíme do 30000,- bez příjmů všem, kdo nemá exekuci a trvalé bydliště na úřadě. více emailem
Dana Hakenová / 23.05.2012

Finanční pomoc
Máte finanční problémy a nikdo vám nechce půjčit? Pomůžeme vám vyřešit vaší finanční situaci. Půjčujeme bez poplatků do 50 000 Kč. Pro více informací nás kontaktujte na lince 608231703.
Petra Nováková / 16.05.2012

NOVINKA! Nebankovní hypotéka na družstevní byt!
SOS Finance Vám nabízí jednoduché řešení ve složitém světě Vašich finančních problémů a nabízí kompletní řešení v oblasti půjček, hypoték, refinancování, nabídek úvěrů pro podnikatele a firmy. Řešení nevýhodných úvěrů, které Vám dáme do jednoho balíčku. Nenahlížíme do registrů, nepožadujeme doklady o příjmech, u nás není žádné volání na 900 a nepatíte žádné poplatky předem. Vše je se zástavou nemovitosti (a to i s možností zástavy nemovitosti 3 osoby), která zůstává až do konečného splacení ve Vašem vlastnictví. NOVINKA! Poskytujeme též i na družstevní byt. Splátky jsou až na 20 let, čímž se výrazně sníží Vaše měsíční splátky na minimum. Stačí nás kontaktovat, my Vám rádi zavoláme sami. Jsme pro Vás po celé ČR.
SOS Finance / 16.05.2012

Solidní a rychlé nebankovní půjčky pro Vás
Nabízíme vám nebankovní půjčku přímo z našich zdrojů. Již žádné další shánění někoho jiného, kdo vám půjčí.
My máme pro Vás peníze stále připravené k vyplacení. Půjčujeme od 50.000,- Kč do 2.000.000,- Kč. 50.000,-Kč–
917,-Kč, 100.000,-Kč–1.250,-Kč, 200.000Kč–2.242,-Kč, 500.000,-Kč–6.000,-Kč, 1.000.000,-Kč–12.000,-Kč. Jsme
nejlepší v ČR a garantujeme půjčku, pokud ji budete mít schválenou. Tel.:728032388
Vladimíra Fialová / 3.05.2012

Nové inzeráty (1) Starší inzeráty


Copyright (c) 2010-2011 TrhPůjček.com (RSS), Nebankovní hypotéka, Štítky, Upozornění, Zdroje | Ochrana údajů