Bankovní a nebankovní půjčky Olomouc

V tomto seznamu najdete všechny půjčky pro město Olomouc ze serveru Trhpůjček.com.

Inzeráty - Olomouc

Máte vysoké splátky?
Nebankovní půjčky, úvěry s odkladem splátek.
Společnost RITO money office, s.r.o. poskytuje dlouhodobé nebankovní úvěry s výhodným úrokem. Vyplácíme exekuce, dražby, nevhodné zástavy, pohledávky. Zajišťujeme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Veškeré čitelné smlouvy před podpisem smlouvy jsou k nahlédnutí. Zpracování žádosti a vytvoření nabídky je zdarma.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


RITO money office s.r.o. | 23.06.2016

Rychlé vyřízení bez poplatku předem
Vyplatím vaše dluhy,exekuce a dražby na vaši nemovitosti. Nebankovni půjčky, hypotéky s nízkým úrokem krátkodobé i dlouhodobé. Rychlé vyřízení bez poplatku předem.
S pozdravem Šimková
Veronika Šimková | 24.12.2015

Rychlé vyřízení bez poplatku předem
Vyplatím vaše dluhy, exekuce a drahé půjčky na vaši nemovitosti. Nebankovní půjčky, hypotéky s nízkým úrokem, dlouhodobé i krátkodobé.
Přefinancování zpoplatněných půjček, úvěr, vyplacení dražby. Refinancování půjček.
Bez poplatku předem.
Pokud něco budete potřebovat neváhejte mě kontaktovat najdeme řešení.
Veronika Šimková | 19.12.2015

Rychlé vyřízení bez poplatku předem
Nabízím nebankovní půjčky, hypotéky s nízkým úrokem dlouhodobé i krátkodobé.
vyplatím vaší exekuci dražby nemovitosti.
Společně najdeme řešení.
Tak mě neváhejte kontaktovat
PS: bez poplatku předem s rychlým vyřízením
Veronika Šimková | 16.12.2015

Půjčka bez poplatků
Potřebujete rychle půjčit? Poskytujeme půjčky už od 5000 kč. Půjčky jsou pro klienty s doložitelným příjmem, kteří nemají exekuce.Vyřízení do24 hodin. Platí pro celou ČR


úvěrová služba | 4.12.2015

Úvěr pro každého
Máte exekuce a potřebujete se jich zbavit? Potřebujete zkonsolidovat Vaše půjčky? Poskytneme nezávaznou nabídku!!! Volejte nebo pište sms na tel.: 702 017 444, oluvery@seznam.cz
Mara Gut | 22.10.2015

Insolvence není vždy řešení-I TAK VÁM ZACHRÁNÍME DOMOV
INSOLVENCE NENÍ VŽDY ŘEŠENÍ !
Uvažujete o osobním bankrotu, ale to není vždy řešení, i v takovém případě můžete přijít o to nejcennější. SVŮJ DOMOV.
Jste unavení svou dluhovou pastí a nevíte kudy kam? Pomůžeme vám najít cestu z bludného kolotoče dluhů a exekucí. Nehledejte další nevýhodnou půjčku, která vám ještě víc přitíží. Našim klientům nabízíme OPRAVDOVOU POMOC V PRODUKTU ( ZÁCHRANA DOMOVA) – vše si důkladně přečtěte na naších web stránkách www.pujcky-bez-rizika.com BEZ PŘÍJMU, REGISTRU A POPLATKU VÁM VYPLATÍME EXEKUCE,DRAŽBY,DÁLE ŘEŠÍME HYPOTÉKY,KONSOLIDACE,-JSME PŘÍMÍ POSKYTOVATELÉ, POMUŽEME VÁM RYCHLE A BEZ PODVODU VYŘEŠIT VAŠÍ ŽIVOTNÍ SITUACI
Vaše sny plníme od roku 2002 ! Pomáháme po celé ČR 732 598 777 nebo 777 402 416

RITO money office | 4.06.2015

Půjčka bez registrů s řadou výhod
Potřebujete půjčku, kterou si přizpůsobíte podle svých možností? Nabízíme rychlé vyřízení a seriózní jednání. Částku od 10.000,- do 25.000,- Kč Vám půjčíme IHNED nebo do 24 hodin. Vše vyřídíte na jednom místě a získáte i řadu výhod.
 první splátka až 1 měsíc od podpisu smlouvy
 jasné podmínky splácení
 žádné poplatky za poskytnutí půjčky
 žádné skryté poplatky
 zvýhodněné podmínky v případě druhé a další půjčky
Nabídka je platná pro klienty Olomouckého, Zlínského, Jihomoravského a Moravskoslezského kraje.

RITO money office s.r.o. | 25.05.2015

Spolehlivé půjčky a úvěry
Hrozí Vám exekuce nebo už je máte? Naše společnost poskytuje nebankovní úvěry oproti zástavě nemovitosti. Vyplácíme exekuce, dražby či jiné nevýhodné půjčky. Posoudíme Vaši finanční situaci a navrhneme nejvýhodnější řešení. Vše potřebné vyřídíme za Vás, bez poplatků předem.
RITO money office s.r.o. | 20.05.2015

Nebankovní úvěry na cokoliv
Potřebujete rychle získat úvěr a zbavit se svých dluhů? Poskytujeme nebankovní úvěry se zástavou nemovitostí. Řešíme konsolidace, exekuce, dražby. Zajistíme odhady, listy vlastnictví, katastrální mapy. Snažíme se Vám co nejlépe vyhovět a najít pro Vás optimální řešení. Poskytneme Vám bezplatný poradenský, ekonomický a právní servis.
RITO money office s.r.o. | 30.04.2015

Výhodné úvěry pro všechny
Naše společnost poskytuje nebankovní půjčky a úvěry od 50.000,-Kč se zástavou nemovitosti.
Vyplácíme exekuce, dražby, zástavy či nevýhodné úvěry. Samozřejmostí je kompletní poradenský a právní servis. Vše potřebné vyřídíme za Vás. Žádné poplatky neplatíte předem. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení Vaší finanční situace.

RITO money office s.r.o. | 29.04.2015

Rychlé řešení pro Vás
Zajišťujeme dlouhodobé nebankovní úvěry se zástavou nemovitostí, s různou dobou splácení, je možnost i předčasné splacení. Jsme schopni vyplatit Vaše exekuce, dražby a zástavy. Zajistíme odhady, listy vlastnictví…Poskytujeme i kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Snažíme se co nejlépe vyhovět a najít pro Vás nejlepší řešení.
RITO money office s.r.o. | 28.04.2015

Výhodné půjčky pro všechny
Máte náhlé výdaje a potřebujete ihned řešit situaci? Zavolejte si k nám pro rychlou půjčku bez zdlouhavého schvalování. 10.000,- až 25.000,-Kč půjčíme ihned nebo do 24 hodin. Podmínky poskytnutí půjčky dohodneme podle Vašich možností a potřeb.
RITO money office s.r.o. | 24.04.2015

Úvěry se zástavou nemovitosti
Naše společnost nabízí rychlé, flexibilní nebankovní úvěry, k potřebám žadatele, dostupné téměř všem. Vyplácíme exekuce a zástavy. Odhad nemovitosti zdarma. Poskytujeme právní, ekonomický i poradenský servis. Zaručujeme rychlé a seriózní jednání, bez poplatků předem.
RITO money office s.r.o. | 23.04.2015

Rychlé peníze pro každého
Naše společnost poskytuje půjčky od 10-25 tisíc korun ihned nebo do 24 hodin. Půjčky od 25-50 tisíc korun po dohodě. V případě dobrého splácení, u dalších půjček zvýhodněné podmínky. Vaše požadavky přizpůsobíme Vašim potřebám. Zaručujeme seriózní jednání, jasné podmínky a rychlé vyřízení.
RITO money office s.r.o. | 22.04.2015

Půjčka podle vašich potřeb
Poskytujeme nebankovní úvěry od 50 000,-Kč se splatností až 30 let se zástavou nemovitostí.
Vyplácíme exekuce, dražby či nevýhodné úvěry. Nabízíme kompletní právní a poradenský servis bez poplatků předem. Ke každému klientovi máme individuální přístup, ve snaze najít to nejlepší řešení.

RITO money office s.r.o. | 16.04.2015

Ideální půjčka pro každého
POSKYTUJEME PŮJČKY od 10 - 25 tisíc korun IHNED
(možno i více, dle individuálních potřeb klienta)
• Pouze pro klienty Olomouckého, Zlínského, Jihomoravského a Moravskoslezského kraje
• Splatnost půjček 1 rok (lze po dohodě prodloužit)
• Možnost měsíčních / týdenních splátek

RITO money office s.r.o. | 15.04.2015

Půjčujeme bez poplatků , s nízkou splátkou , vyplatíme i exekuce.
Nedaří se Vám najít dobrou nebankovní půjčku s nízkou splátkou ? Nebo Vám nikde nechtějí vyplatit exekuce ? Máte snad na nemovitosti nevýhodný úvěr ? Zavolejte ihned k nám +420 605 849 726.
U nás žádné poplatky neplatíte , máme nízké splátky , rychlé půjčení peněz na Vaše potřeby. Vyplatíme exekuce , nevýhodné půjčky , zachráníme Vaši nemovitost. Půjčíme i na družstevní byty.
paní Kolková | 31.03.2015

Půjčky Olomouc
Půjčky pro podnikatele a OSVČ od 30 – 110 tis. jednoduchá dokladovost a rychlé vyřízení. Poskytujeme také úvěry pro zaměstnance a důchodce. Vše bez poplatků předem. Zprostředkovatel pracuje pro více věřitelů.
Miroslav Zimmermann | 12.03.2015

WWW.HypotékyNebankovní.CZ – finance na cokoliv
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Náš portál nabízí po celém území České republiky neúčelovou americkou hypotéku, tedy půjčku se zástavou nemovitosti, kterou můžete využít na financování např. rekonstrukce bytu, nákupu automobilu, elektroniky či dovolené. Využít jí lze také na sloučení nevýhodných půjček, zástav či exekucí = konsolidace. Jedná se o velmi populární půjčku a zájem mezi klienty o ni stále stoupá. V případě, že klient nemá šanci žádat o úvěr v bance, může tento typ půjčky klientovi pomoci překlenout těžké období. Jedná se o půjčku bez nahlížení do registru bez poplatků předem, s veškerým poradenstvím, posouzením a odhadem zdarma.
Stačí vyplnit jednoduchou nezávaznou online žádost na našem portálu www.hypotekynebankovni.cz nebo nás kontaktovat na náš kontaktní email.
Neváhejte a kontaktujte nás, nabízíme poctivé produkty dle platných zákonů ČR za seriózního jednání.

HypotékyNebankovní.cz | 20.02.2015

Pryč s finančními problémy!
Už vás nebaví každý měsíc přemýšlet nad tím, z čeho zaplatíte pravidelné měsíční platby? Chodíte do práce, vyděláváte a stejně nevycházíte s penězi, máte nemovitost a bojíte se, že o ni přijdete? Kontaktujte nás a třeba pro vás najdeme optimální řešení.
Zuzana Dohnalová | 11.02.2015

Řešení vašich finančních problémů!
Trápí vás každý měsíc splátky, které nejste schopni platit i když chodíte do práce a máte příjem? Někdo vám poskytnul úvěr, pouze za účelem svého zisku, bez rozmyslu, zda jej budete moci splácet? Máte nemovitost a chcete aby vám zbývaly finance, abyste mohli dělat radost sobě a svým blízkým? Kontaktujte nás a třeba pro vás najdeme řešení.
Zuzana Dohnalová | 9.02.2015

Nezvládáte hradit běžné výdaje?
Nezvládáte hradit běžné výdaje a přitom máte práci a zbytečně neutrácíte? Možná bude chyba ve zbytečně vysokých splátkách na úvěrech, které vám někdo poskytnul bez rozmyslu a bez úvah o tom, zda je budete moci splácet. Máte nemovitost a bojíte se, že o ni přijdete? Kontaktujte nás a třeba pro vás najdeme vhodné řešení.
Zuzana Dohnalová | 5.02.2015

Nezbývají vám finance na běžné věci?
Máte dlouhodobé finanční problémy, které vychází z vaší předluženosti? Máte více splátek, než jste schopni splácet? Nezbývají vám finance na běžné věcia na to abyste si udělali trochu radosti? Máte nemovitost? Kontaktujte nás a my pro vás zkusíme najít řešení.
Zuzana Dohnalová | 30.01.2015

Půjčka snadno a rychle!
Zaskočily Vás nenadálé výdaje a potřebujete situaci vyřešit ihned? Zavolejte si k nám o rychlou půjčku bez zdlouhavého schvalování a dokládání příjmů. Půjčky od 7 – 15 tisíc s Vámi vyřídíme okamžitě nebo do 24 hodin. Podmínky poskytnutí půjček s Vámi dohodneme tak, aby vyhovovaly Vašim možnostem a potřebám. A co víc? Druhou a další půjčku Vám poskytneme za zvýhodněných podmínek!

Pro více informací volejte nebo pište tel.: +420 608 467 473, e-mail: info@ritomoney.cz. Nabídka půjček je platná pro Olomoucký kraj a blízké okolí.

RITO money office s.r.o. | 16.01.2015

Bezpečné půjčky do 500 000 Kč
Jste v tísni a hledáte solidního poskytovatele úvěru? Půjčíme Vám až 500 000,- Kč na dobu 60 měsíců. Samozřejmě bez poplatků, registrů a jiných manipulací. Primárně v moravských krajích. Připravíme Vám individuální splátkové podmínky, které zvládnete dodržet. S námi klienti nekončí v exekucích. Pomáháme a radíme klientům, kteří nezvládají vlastní ekonomickou situaci, jak zabránit jejím negativním důsledkům, jak se ochránit před finančními predátory, exekucemi a dalšími patologickými jevy. Podporujeme nové pracovní záměry a podnikání našich klientů.

Josef Spáčil | 3.12.2014

Rychlá půjčka bez průtahů
Poskytujeme půjčky od 7 – 15 tisíc pro překlenutí nepříznivé finanční situace. Bez ručitele, žádná potvrzení o výši příjmů. Vyřízení IHNED nebo do 24 hodin. V případě druhé a další půjčky zvýhodněné podmínky!
Půjčky pro klienty Olomouckého kraje, příp. blízkého okolí, splatnost 12 měsíců (lze po dohodě prodloužit), frekvence splátek měsíční/týdenní.

Zavolejte nebo nám napište! Více informací na tel. +420 608 467 473, +420 777 786 005, e-mail: info@ritomoney.cz. Vaše požadavky přizpůsobíme Vašim potřebám!

RITO money office s.r.o. | 2.12.2014

Vyplácíme exekuce, zástavy i dražby!
Společnost RITO money office s.r.o. nabízí efektivní a rychlé vyplacení Vašich pohledávek – exekuce, dražby, zástavy. Poskytujeme půjčky a úvěry se splatností od 4 měsíců až do 30 let. Zajistíme aktuální vyčíslení Vašich dluhů a vypracování znaleckého posudku. Žádné poplatky předem, nenahlížíme do registru neplatičů. Nabízíme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat!

RITO money office s.r.o. | 26.11.2014

Rychlá půjčka snadno a bez průtahů!
Poskytujeme půjčky od 7 – 15 tisíc pro překlenutí nepříznivé finanční situace. Bez ručitele, žádná potvrzení o výši příjmů. Vyřízení IHNED nebo do 24 hodin. V případě druhé a další půjčky zvýhodněné podmínky!

Půjčky pro klienty Olomouckého kraje, příp. blízkého okolí, splatnost 12 měsíců (lze po dohodě prodloužit), frekvence splátek měsíční/týdenní.

Zavolejte nebo nám napište! Více informací na tel. +420 608 467 473 , +420 777 786 005, e-mail: info@ritomoney.cz. Vaše požadavky přizpůsobíme Vašim potřebám!

RITO money office s.r.o. | 24.11.2014

Vyřeště své finanční problémy!
Máte přetrvávající finanční problémy a máte pocit, že to nikdy neskončí? Ohrožují exekuce, nebo nevýhodné zástavy vaši nemovitost, váš domov? Kontaktujte nás a my se pokusíme pro vás najít optimální řešení. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 18.11.2014

Levný úvěr se zástavou nemovitosti
Zajistíme Vám levný úvěr se zástavou nemovitosti od prověřené nebankovní společností. U nás klienti neplatí poplatky předem za vyřízení, odhad nemovitosti je taktéž zdarma. Nenahlíží se do registrů a nevadí nám exekuce. Kontaktujte nás a nechte si žádost posoudit a vypracovat nezávaznou nabídku úvěru. Zažádat si o úvěr můžete z pohodlí svého domova a to z celé ČR.
Pavel Sokola | 6.11.2014

100% Konsolidace půjček a exekucí bez podvodu
Hledáte další půjčku, protože již nezvládáte své platby? Bojíte se zvednout telefon protože věřitelé neustále vyhrožují? Nabízíme pomocnou ruku v tíživé finanční situace. Bezkonkurenčním produktem, Nebankovní půjčkou s bankovním úrokem od 2,99% ročně (ZÁCHRANOU DOMOVA) Chcete vyřešit svoji tíživou situaci, pak nás neváhejte kontaktovat. Najdeme cestu k vyřešení: konsolidací půjček a exekucí, refinancováním hypoték a dalšími produkty které najdete na www.hypoteka-bez-rizika.cz Pomáháme po celé ČR

Vaše sny plníme od roku 2002

Real Invest s.r.o | 1.11.2014

Zbavte se vysokých splátek!
Každý se může dostat do problémů a zamotat se v kruhu splátek. Důležité je vše začít řešit. Jestli je vaše nemovitost zatížena zástavou soukromého investora, nebo exekucí, je ten nejvyšší čas něco udělat a zachránit váš domov. Zavolejte a zkusíme pro vás najít optimální řešení. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 30.10.2014

Poskytujeme půjčky od 7-15 tis
Naše společnost RITO money office s.r.o. poskytuje půjčky od 7-15 tisíc, možno i více dle individuálních potřeb klienta. Nabídka se vztahuje pouze na území Olomouce, popřípadě v okolí Olomouckého kraje. Splatnost půjček 1 rok. Je zde dle domluvy možnost měsíčních/týdenních splátek. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
RITO money office s.r.o. | 22.10.2014

Úvěry bez poplatku předem
Chápete, že úvěry se musí splácet? Pokud ano, u nás ho získáte na 100%. Pomáháme a radíme klientům, kteří nezvládají vlastní ekonomickou situaci, jak zabránit jejím negativním důsledkům. Podporujeme nové pracovní záměry a podnikání našich klientů. Výhodné půjčky od 50 000,- poskytujeme přednostně v Olomouckém kraji. Splátky nastavujeme individuálně dle možností klienta. Volejte 776 337 162.

Josef Spáčil | 21.10.2014

Konec finančních problémů
Přestaňte se bát splátek a vyřeště vaše finanční problémy. Kontaktujte nás a my pro vás najdeme optimální řešení. Žádné poplatky samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 14.10.2014

Banka ne-banka od 50 000 – 3 000 0000 i vám.
Banka ne-banka od 50 000 – 3 000 0000 i vám.
Jste v registru? I pro vás je tu řešení jako pro stovky dalších. Každý uklouzne a my jsme tu od toho podat pomocnou ruku. Půjčky, úvěry hypotéky… Dále komplexní řešení finanční situace a poradenství. Banky schovávají poplatky, my je ukazujeme. Ve dnešní době jsou úroky nebankovních společností srovnatelné s bankami, kdežto banky platí více zaměstnanců a složitý systém. S námi to jde snadněji, rychleji a bude Vám přidělen finanční specialista, který se postará o Vaše pohodlí. Jste podnikatel, senior, žena na MD, zaměstnanec? Přistupujeme individuálně ke každému případu a denně odvádíme maximum práce pro uspokojení potřeb dlouhodobé klientely. Zažádejte už dnes na www.expres-pujcka.com a získejte ne jen nálepku na přeúvěrování. Žádejte tolik, kolik potřebujete a do 12 hodin čekejte telefonát přiděleného specialisty, který zmapuje a vyřeší, pomůže v těžké situaci a bude usilovat o celkovou finanční gramotnost vás i vašich blízkých.

Tereza Turečková | 10.10.2014

Půjčka na míru bez registrů ve výši 50 000 – 3 000 000 Kč
Půjčka na míru bez registrů ve výši 50 000 – 3 000 000 Kč

Ať už potřebujete spotřebitelský úvěr, hypotéku či konsolidaci, jsme ta správná volba pro Vás. Přímý poskytovatel nabízí svůj investiční kapitál pro bezúčelové půjčky zaměstnancům, podnikatelům, ženám na MD i seniorům. To vše bez náhledu do registrů či Solus. Stačí, když pečlivě vyplníte on-line žádost na www.expres-pujcka.com, v našem úvěrovém centrum Vaši žádost důkladně posoudíme a ozveme se Vám s nabídkou nejvhodnějšího finančního produktu na míru. Nabídka je časově omezená. Pouze seriózně - svou práci děláme svědomitě.

Petromila Dostálová | 21.09.2014

Bez registru Vám půjčíme 50 000 – 3 000 000 Kč
Bez registru Vám půjčíme 50 000 – 3 000 000 Kč

Přímý poskytovatel přichází s exkluzivní nabídkou půjčky přímo Vám na míru. Půjčka je bezúčelová, tudíž ji můžete použít zcela na cokoliv – klasický úvěr, ani konsolidace či hypotéka už není žádný problém. Půjčka je určena jak zaměstnancům, tak i podnikatelům, ženám na MD, seniorům. Nabídka je časově omezená – proto neváhejte a zažádejte ihned v online formuláři na www.expres-pujcka.com a očekávejte, že se Vám do 24 hodin ozveme z našeho úvěrového centra s individuálním řešením Vašeho požadavku.

Petromila Dostálová | 10.09.2014

50 000 – 3 000 000 Kč finanční injekce bez náhledu do registrů.
50 000 – 3 000 000 Kč finanční injekce bez náhledu do registrů.

Sháníte-li hypotéku, konsolidaci, nebo třeba půjčku na auto, dům, či dovolenou, jsme tu pro Vás. Přímý investor poskytne 50 000 – 3 000 000 Kč na cokoliv širokému spektru klientely – ať jste zaměstnanci, podnikatelé, ženy na MD, nebo senioři. Stačí navštívit www.expres-pujcka.com , kde naleznete on-line žádost, na kterou budeme ihned reagovat a kontaktujeme Vás z našeho úvěrového centra s nabídkou Vám na míru. Finanční injekci tak získáte už do dvou dnů.

Petromila Dostálová | 12.08.2014

Poskytnu pujcku do 2mil.kč
Poskytnu pujčku do 2 mil.kč.Pujčku poskytnu i lidem s problémy v registrech a s exekucemi.Peníze můžete použít úplně na cokoliv,vyplacení dluhů,podnikání nebo i cokoliv jiného.Nepožaduji zástavu a peníze vyplacim v místě bydliště.
R.Jelinek | 6.08.2014

Konec neúnosných splátek!
Už máte dost strachu z každé další splátky? Máte strach s exekucí? Bojíte se, že naletíte podvodníkům a lichvářům? Vždy se dá najít řešení, které pro vás bude přijatelné. Zkuste to! Zavolejte a mi vám zkusíme pomoci. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 29.07.2014

Zbavte se konečně dluhů!
Už vás nebaví každý měsíc se stresovat zda vše zaplatíte, jestli nepřijde exekuce, nebo jestli nepřijdete o svou nemovitost? Pokud začnete vše v čas řešit, ze všeho se můžete dostat. Nebojte se zavolat a mi zkusíme najít řešení. Poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 17.07.2014

Férová půjčka bez poplatků!
Bezkonkurenční nabídka. Poskytnutí půjčky, úvěru ve výši od 30 000 Kč až do 5 000 000 Kč prostřednictvím finančních prostředků od soukromé osoby. Bez poplatku za vyřízení a s nízkým úrokem, na dnešní dobu u nás za velmi solidních podmínek. Při řádném splácení možnost i navýšení úvěru či možnost předčasného doplacení. Budeme se snažit i Vaši situaci nějak vyřešit, tak aby Vám daný produkt vyhovoval nejvíce. Kontaktujte nás kdykoliv a sdělte Váš požadavek, bleskově Vám žádost o půjčku posoudíme a vyhodnotíme, u nás okamžitě víte na čem jste. Do registru nenahlížíme. Dokladovost minimální. Jsme schopni Vám úvěr zajistit do 48 hod. od podání žádosti. Bez volání na drahé linky 900,apod. Žádné poplatky. Seriózní jednání a profesionalita vyřízení.
Soukromý investor | 9.07.2014

Konec dluhů!
Rozlučte se nadobro s táhnoucími se dluhy, exekucemi a strachu ze splátek. Pomůžeme Vám vše vyřešit, dle vašich potřeb a požadavků. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 8.07.2014

S námi na to máte! Bezúčelová půjčka od 50 000 na míru.
S námi na to máte! Bezúčelová půjčka od 50 000 na míru.

Prostřednictvím přímého poskytovatele získejte řešení vaší finanční tísně. Úvěr, půjčka, konsolidace? Není problém, finance jsou naše parketa. Sdělte nám svůj zájem prostřednictvím formuláře na www.expres-pujcka.com a telefonicky se vám ozve náš finanční specialista s nabídkou na míru. Umíme půjčit zaměstnancům, podnikatelům, ženám na MD i seniorům, a to i s registrem! Už nemusíte hledat jinde.

Lucie Stejskalová | 8.07.2014

Chcete se zbavit finančních potíží?
Chcete se nadobro zbavit finančních obtíží přestat se stále bát, že to nezvládnete a splátky a dluhy vás dostanou na kolena? Máte exekuce, nebo každý den očekáváte dopis od exekutora ve schránce? Kontaktujte nás a zkusíme najít optimální řešení přímo pro vás. Poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 30.06.2014

Už dost exekucí!
Zbavte se na dobro strachu z exekucí a neústupných soukromých věřitelů. Vyřešte vše tak, ať můžete v klidu spát. Vyřešíme za vás nevýhodné zástavy na nemovitostech, vše za vás vyřídíme s věřiteli a s úřady. Zavolejte a mi řešení najdeme. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 26.06.2014

Máte exekuce, dluhy, drahé půjčky?
Pokud máte exekuce, dluhy, drahé půjčky, je na čase s tím něco udělat. Nečekejte až bude ohrožena vaše nemovitost. Zvolejte a zkusíme pro vás najít řešení. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.


Zuzana Dohnalová | 24.06.2014

Půjčky bez poplatků
Poskytujeme nebankovní i bankovní úvěry, vyplácíme exekuce,dražby a nevhodné zástavy pomocí zpětného leasingu nemovitostí. To vše se zástavou nemovitostí, bez poplatků předem a s kompletním poradenským a právním servisem. Do vyřízení Vašeho úvěru nezaplatíte ani korunu z vlastní kapsy, vše je na naše náklady.
Rostislav Vašečka | 22.06.2014

Konec exekucí!
Hrozí vám exekuce, nebo už je máte? Najdeme pro vás optimální řešení, aby vám zůstala nemovitost a vaše splátky klesly na minimum. Za zeptání nic nedáte! Zavolejte a mi se vám pokusíme pomoci. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 20.06.2014

Půjčky bez poplatků
Poskytujeme nebankovní i bankovní úvěry, vyplácíme exekuce,dražby a nevhodné zástavy pomocí zpětného leasingu nemovitostí. To vše se zástavou nemovitostí, bez poplatků předem a s kompletním poradenským a právním servisem. Do vyřízení Vašeho úvěru nezaplatíte ani korunu z vlastní kapsy, vše je na naše náklady.
Rostislav Vašečka | 20.06.2014

Konec exekucí a strachu ze splátek!
Bojíte se exekucí a víte, že každou chvíli může nějaké přijít? Víte, že vaše splátky jsou nad vaše možnosti? Řešte vše, dokud to ještě jde. Zajistíme finance na vyplacené nevýhodných zástav, exekucí, pomůžeme vám snížit splátky. Samozřejmě neplatíte žádné poplatky předem.

Zuzana Dohnalová | 19.06.2014

Už žádné exekuce a neúnosné splátky!
Zbavte se všech exekucí najednou a snižte své splátky minimum. Nebojte se zavolat, vše probrat a zkusit najít řešení. Už se nebojte exekutorů a nechte nás, za vás vše vyjednat. Řešení je častokrát blíže, než se zdá. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 18.06.2014

Půjčky bez poplatků
Poskytujeme nebankovní i bankovní úvěry, vyplácíme exekuce,dražby a nevhodné zástavy pomocí zpětného leasingu nemovitostí. To vše se zástavou nemovitostí, bez poplatků předem a s kompletním poradenským a právním servisem. Do vyřízení Vašeho úvěru nezaplatíte ani korunu z vlastní kapsy, vše je na naše náklady.
Rostislav Vašečka | 18.06.2014

Půjčky bez poplatků
Poskytujeme nebankovní i bankovní úvěry, vyplácíme exekuce,dražby a nevhodné zástavy pomocí zpětného leasingu nemovitostí. To vše se zástavou nemovitostí, bez poplatků předem a s kompletním poradenským a právním servisem. Do vyřízení Vašeho úvěru nezaplatíte ani korunu z vlastní kapsy, vše je na naše náklady.
Rostislav Vašečka | 17.06.2014

Exekuce a dluhy se stanou minulostí!
Chcete aby vaše exekuce a dluhy byli minulostí a aby vaše nemovitost již nikdy nebyla ohrožena nevýhodnými zástavami. Vyřešte vše jednou pro vždy, beze strachu ze splátek v dalším měsíci. Kontaktujte nás a mi se pokusíme najít řešení přesně pro vás. Poplatky předem samozřejmě nehradíte.
Zuzana Dohnalová | 17.06.2014

Všechny exekuce a dluhy mají řešení!
Máte exekuce, dluhy, nevýhodné zástavy, splátky které jsou naprosto likvidační? Nepropadejte beznaději. Zaplacení exekucí za vás s exekutorem a ze soudy domluvíme a zaplatíme, dluhy zaplatíme, splátky snížíme. Pokud chcete najít řešení a máte ručení nemovitostí, kontaktujte nás. Poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 16.06.2014

Potřebujete pomoci s dluhy?
Máte exekuce, nebo vám hrozí? Máte velké dluhy, které váš děsí? Vaše splátky jsou opravdu neúnosné. Začněte vše řešit, než bude příliš pozdě. V případě, že máte možnost ručení, obraťte se na nás a mi se pokusím najít pro vás to nejlepší řešení. Žádné poplatky předem neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 13.06.2014

Vyplacení exekucí
Nabízíme Vám rychlé vyplacení exekucí, dražeb či nevhodných zástav na Vaší nemovitosti formou dlouhodobého zpětného leasingu s nízkými bankovními splátkami, nebo dlouhodobého bankovního či nebankovního úvěru se splatností až na dobu 30-ti let. Peníze jsme schopni vyplatit co nejdříve a zabránit tak dalšímu narůstání úroků a smluvních pokut, zachráníme Vaší nemovitost před dražbou. Vše závisí na individuálních potřebách klienta, míře zatížení nemovitosti a na tržní hodnotě nemovitosti. Finanční prostředky poskytujeme do výše 50% - 85% tržní hodnoty nemovitosti
s úrokem od 4 – 12%. V rámci našich služeb zajistíme kompletní právní, poradenský a ekonomický servis. Dále zajistíme bankovní odhady nemovitosti, listy vlastnictví, nabývací tituly, prohlášení – vyčíslení pohledávek(exekutorské úřady, instituce a společnosti, atd.). Ke každému z klientů přistupujeme individuálně dle jeho potřeb(výše měsíční splátky, doba splacení, výše úvěru, atd.).
Neřešíme registr neplatičů ani měsíční příjem. Působíme po celé ČR a dojedeme za vámi. Působíme již 7 rokem a máme za sebou spoustu zachráněných nemovitostí a spokojených klientů! Za naše služby neplatíte žádné poplatky předem !!
Rostislav Vašečka | 13.06.2014

Máte exekuce, dluhy, nevýhodné zástavy?
Máte exekuce, dluhy, nevýhodné zástavy? Máte strach, že vás dluhy připraví o domov a nebudete mít z čeho žít? Kdo chce, řešení najde! Zavolejte a zjistěte, jak z toho ven. Zajišťujeme finance na zástavu nemovitosti.

Zuzana Dohnalová | 12.06.2014

Exekuce, půjčky, dluhy,.... Řešení existuje.
Máte exekuce, nebo vám hrozí? Obáváte se splátek v dalším měsíci? Budeme se snažit poskytnout vám pomoc. Každý se může dostat do těžké finanční situace a každý se z ní může i dostat, ale musí sám chtít. Zajišťujeme financování se zástavou nemovitosti. Poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 10.06.2014

Máte exekuce? Potřebujete půjčit peníze?
Máte exekuce, dluhy, neúnosně vysoké splátky, které nejste schopni splácet, nebo se k tomu rychlým krokem blížíte? Pokusíme se pro vás najít řešení. Nevzdávejte to a zavolejte nebo nás kontaktujte mailem. Zbavte se na dobro exekucí, drahých úvěrů, vysokých splátek. Zjišťujeme financování se zástavou nemovitosti.
Zuzana Dohnalová | 9.06.2014

Zajistíme finanční prostředky, vyplatíme exekuce.
Potřebujete peníze na vyplacení exekuce nebo nevýhodné zástavy? Máte splátky, které jsou pro vás neúnosné a nevíte jestli další budete mít z čeho zaplatit? Pokud chcete vše vyřešit a zbavit se problémů, obraťte se na nás. Vyřídíme vám úvěr, půjčku, přeúvěrování, vyplacení, konsolidaci. Samozřejmě neplatíte žádné poplatky předem.
Zuzana Dohnalová | 6.06.2014

Hledáte pomoc v těžké finanční situaci?
Ocitli jste se v těžké finanční situaci, kdy nejste schopni plnit svoje závazky vůči věřitelů a platit běžné výdaje, případně se vám naskytly neočekávané výdaje? Vyřešte svou situaci definitivně jednou splátkou a konečně se zbavte strachu s exekucí a vysokých nákladů, které jsou neúnosné. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová | 5.06.2014

Nejlepší nabídka na trhu financí
Potřebujete rychlé a spolehlivé peníze, banka Vám nepůjčí? Máte dluhy či nevýhodné úvěry, které byste rádi sjednotili do jedné splátky? Výborně, důležité je, že chcete Vaši situaci řešit a my Vám rádi pomůžeme. Nabízíme půjčku komukoliv, kdo může doložit svůj příjem. Pro OSVČ, zaměstnance, ženy na MD a důchodce. Peníze od soukromé osoby, vyplacení velmi rychlé a celé vyřízení bez komplikací, bez zbytečného a protáhlého dokladování. Nabízená výše půjčky od 30 000 do 3 000 000 Kč. Možnost předčasného doplacení, nízká a pevná úroková sazba a RPSN, měsíční splátky. Úvěr je možné při řádném splácení i navýšit. Mnoho lákavých produktů opravdu pro všechny. Ať už splácíte jiné půjčky,či jste v registru nebo exekuci, nevadí..Máme řešení a nabízíme Vám reálnou pomoc, popřípadě alespoň radu. Bez poplatku za vyřízení a žádné drahé volání na linky 900, apod.. Vyplacení ihned po podpisu smlouvy o Vašem úvěru. Ihned obdržíte splátkový kalendář a veškeré náležitosti. Splátky je možno nastavit dle svých možností. Solidní půjčka této doby, nešlápněte opět vedle a přesvědčte se sami. Nové vybrané produkty.. velmi uspokojující podmínky.
Soukromý investor | 4.06.2014

Máte exekuce nebo dražbu, vyplatíme Vaše dluhy.
Nabízíme kompletní oddlužení Vašich nemovitostí, rychle vyplatíme exekuce, dražby, nevýhodné zástavy, to formou dlouhodobých úvěrů s nízkými měsíčními splátkami. Nenahlížíme do registru neplatičů. Za naše služby neplatíte žádné provize ani poplatky předem. Zajistíme odhady, listy vlastnictví, katastrální mapy, zdarma obvoláme veškeré společnosti, exekutorské úřady a zjistíme přesnou výši Vašich pohledávek. Poskytujeme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a naší snahou je najít pro Vás nejlepší řešení Vaší finanční situace. Tato nabídka se nevztahuje na spotřebitelské úvěry.
Eva Kloudová,Dis. | 3.06.2014

Máte dluhy, exekuce, drahé půjčky?
Každý se může a to nejen svým přičiněním, dostat do situace, kdy není schopen platit splátky, má nemovitosti nevýhodnou zástavu, kdy věřitel požaduje neskutečně vysoké úroky, případně hrozí exekuce, nebo už na ni došlo. Pokud člověk opravdu chce, dá se zbavit exekuce, vysokých plátek a drahých půjček. Stačí jen zvednout telefon, napsat mail a zeptat se nás, zda můžeme najít vhodné řešení finančních problémů.
Zuzana Dohnalová | 2.06.2014

Exekuce, dluhy, nevýhodné zástavy,……
Zjistili jste, že vaše výdaje jsou neúnosně vysoké a nejste schopni platit splátky, kdy exekuce je téměř nevyhnutelná? Máte na nemovitosti nevýhodnou zástavu, bez vidiny vyplacení? Nevzdávejte to! Kdo chce, vždy řešení najde. Obraťte se na nás a vše může být zase v pořádku. Samozřejmě neplatíte žádné poplatky předem.
Zuzana Dohnalová | 30.05.2014

Půjčky oproti zástavě nemovitosti do 48 hodin
Nabízíme rychlé půjčky a úvěry oproti zástavě nemovitosti.
Ručeni vhodnou nemovitosti (i třetí osoby): rodinným domem, bytem i družstevním, rekreačním nebo komerčním objektem, pozemky.
Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě.
Poskytujeme od 50.000,- Kč na dobu až 20 let.
Možnost předčasného splacení.
Vyplacení finančních prostředků již do 48 hodin v závislosti na složitosti případu a požadované částce.
Podpis smlouvy v místě bydliště.
Vyplácíme exekuce, provádíme oddlužení.

Renáta Skočková | 28.05.2014

Řešení exekucí, půjčky
Nabízíme vám řešení vaší těžké životní situace, ať už se jedná o exekuci, vyplacení nevýhodné zástavy, či konsolidaci stávajících úvěrů. Nalezneme pro vás optimální řešení, dle vašich individuálních požadavků a potřeb. Nepožadujeme žádné poplatky předem. Exekuce, vysoké úvěry, vysoké splátky, nevýhodné zástavy, úvěry od lichvářů, v minulosti špatná platební morálka,….. nic z toho není problémem, v případě, že situaci chcete řešit.
Zuzana Dohnalová | 27.05.2014

Půjčka před exekucí
Máte dluhy, které mohou každou chvíli přerůst v exekuci? Máte vysoké splátky a bojíte se, že je velmi brzo nebudete schopni platit? Pokud člověk chce, vždy existuje řešení dluhů a exekucí. Pomůžeme vám zajistit půjčku, aby jste opět mohli býti v klidu, bez myšlenek na exekuce a soudy. Žádné poplatky předem nepožadujeme.
Zuzana Dohnalová | 26.05.2014

Vyřešíme Vaše dluhy a pohledávky.
Nabízíme kompletní oddlužení Vašich nemovitostí, rychle vyplatíme exekuce, dražby, nevýhodné zástavy, to formou dlouhodobých úvěrů s nízkými měsíčními splátkami. Nenahlížíme do registru neplatičů. Za naše služby neplatíte žádné provize ani poplatky předem. Zajistíme odhady, listy vlastnictví, katastrální mapy, zdarma obvoláme veškeré společnosti, exekutorské úřady a zjistíme přesnou výši Vašich pohledávek. Poskytujeme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a naší snahou je najít pro Vás nejlepší řešení Vaší finanční situace. Tato nabídka se nevztahuje na spotřebitelské úvěry.
Eva Kloudová,DiS. | 21.05.2014

Zastavení exekucí a dražeb, oddlužení, konsolidace půjček
Nabízíme kompletní oddlužení, vyplacení dluhů, dražeb, exekucí a nevhodných zástav. To vše formou zpětného leasingu nemovitostí, který nabízíme jako jedna z mála firem v České Republice. Jedinečné řešení v situaci, kdy si myslíte, že bude lepší vše vzdát a Vaši nemovitost ponechat exekutorovi na prodej v dražbě, za poloviční cenu. Bez poplatků předem, náklady spojené s vyřízením (odhad nemovitosti, právní servis apod.), hradíme my. V případě zájmu volejte 733183289 nebo pište na e-mail.
VV | 15.05.2014

půjčka ihned bez poplatků předem
Po prohlídce vaší nemovitosti naším obchodním zástupcem budete vědět kolik si můžete půjčit. O půjčku můžete žádat sám nebo se spolu žadateli,žádost vyřídíte z pohodlí domova.
Zuzana Dohnalová | 15.05.2014

půjčka ihned bez poplatků předem
Po prohlídce vaší nemovitosti naším obchodním zástupcem budete vědět kolik si můžete půjčit. O půjčku můžete žádat sám nebo se spolu žadateli žádost vyřídíte z pohodlí domova. Půjčky se zástavou poskytujeme občanům ČR starším 18 let.

Zuzana Dohnalová | 14.05.2014

Zastavení exekucí a dražeb, oddlužení, konsolidace půjček
Nabízíme kompletní oddlužení, vyplacení dluhů, dražeb, exekucí a nevhodných zástav. To vše formou zpětného leasingu nemovitostí, který nabízíme jako jedna z mála firem v České Republice. Jedinečné řešení v situaci, kdy si myslíte, že bude lepší vše vzdát a Vaši nemovitost ponechat exekutorovi na prodej v dražbě, za poloviční cenu. Bez poplatků předem, náklady spojené s vyřízením (odhad nemovitosti, právní servis apod.), hradíme my. V případě zájmu volejte 733183289 nebo pište na e-mail.
VV | 14.05.2014

Vyplácení exekucí i zástav
NEÚČTUJEME ŽÁDNÉ POPLATKY PŘEDEM
Po prohlídce vaší nemovitosti naším obchodním zástupcem budete vědět kolik si můžete půjčit. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí předem. O půjčku můžete žádat sám nebo se spolu žadateli žádost vyřídíte z pohodlí domova. Půjčky se zástavou poskytujeme občanům ČR starším 18 let.

Zuzana Dohnalová | 12.05.2014

Zastavení exekucí a dražeb, oddlužení, konsolidace půjček
Nabízíme kompletní oddlužení, vyplacení dluhů, dražeb, exekucí a nevhodných zástav. To vše formou zpětného leasingu nemovitostí, který nabízíme jako jedna z mála firem v České Republice. Jedinečné řešení v situaci, kdy si myslíte, že bude lepší vše vzdát a Vaši nemovitost ponechat exekutorovi na prodej v dražbě, za poloviční cenu. Bez poplatků předem, náklady spojené s vyřízením (odhad nemovitosti, právní servis apod.), hradíme my. V případě zájmu volejte 733183289 nebo pište na e-mail.
VV | 12.05.2014

Vyplácení exekucí i zástav
NEÚČTUJEME ŽÁDNÉ POPLATKY PŘEDEM !!! Po prohlídce vaší nemovitosti naším obchodním zástupcem budete vědět kolik si můžete půjčit. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí předem. O půjčku můžete žádat sám nebo se spolu žadateli žádost vyřídíte z pohodlí domova. Půjčky se zástavou poskytujeme občanům ČR starším 18 let
Zuzana Dohnalová | 9.05.2014

Půjčka ihned
PŮJČKA NA EXEKUCE
Hrozí vám exekuce? Zablokoval vám exekutor váš účet v bance nebo mzdu? Nebo je proti vám vedeno exekuční řízení? Hrozí vám zabavení vašeho majetku? Všemu lze ještě stále zabránit. Pomůžeme vám zajistit půjčku na dluhy a exekuce.

Zuzana Dohnalová | 7.05.2014

Zastavení exekucí a dražeb, oddlužení, konsolidace půjček
Nabízíme kompletní oddlužení, vyplacení dluhů, dražeb, exekucí a nevhodných zástav. To vše formou zpětného leasingu nemovitostí, který nabízíme jako jedna z mála firem v České Republice. Jedinečné řešení v situaci, kdy si myslíte, že bude lepší vše vzdát a Vaši nemovitost ponechat exekutorovi na prodej v dražbě, za poloviční cenu. Bez poplatků předem, náklady spojené s vyřízením (odhad nemovitosti, právní servis apod.), hradíme my. V případě zájmu volejte 733183289 nebo pište na e-mail.
VV | 7.05.2014

Zastavení dražeb a exekucí,oddlužení,konsolidace půjček
Nabízíme kompletní oddlužení, vyplacení dluhů, dražeb, exekucí a nevhodných zástav. To vše formou zpětného leasingu nemovitostí, který nabízíme jako jedna z mála firem v České Republice. Jedinečné řešení v situaci, kdy si myslíte, že bude lepší vše vzdát a Vaši nemovitost ponechat exekutorovi na prodej v dražbě, za poloviční cenu. Bez poplatků předem, náklady spojené s vyřízením (odhad nemovitosti, právní servis apod.), hradíme my. V případě zájmu volejte 733183289 nebo pište na e-mail.
VV | 6.05.2014

PŮJČKA NA EXEKUCI
Hrozí vám exekuce? Zablokoval vám exekutor váš účet v bance nebo mzdu? Nebo je proti vám vedeno exekuční řízení? Hrozí vám zabavení vašeho majetku? Všemu lze ještě stále zabránit. Pomůže vám zajistit půjčku na dluhy a exekuce.


Zuzana Dohnalová | 30.04.2014

Zpětný leasing nemovitostí
Nabízíme kompletní oddlužení, vyplacení dluhů, dražeb, exekucí a nevhodných zástav. To vše formou zpětného leasingu nemovitostí, který nabízíme jako jedna z mála firem v České Republice. Jedinečné řešení v situaci, kdy si myslíte, že bude lepší vše vzdát a Vaši nemovitost ponechat exekutorovi na prodej v dražbě, za poloviční cenu. Americké hypotéky i když jste v registru neplatičů. Bez poplatků předem, náklady spojené s vyřízením (odhad nemovitosti, právní servis apod.), hradíme my. V případě zájmu volejte nebo pište na e-mail.
Rostislav Vašečka | 28.04.2014

Zpětný leasing nemovitostí
Nabízíme kompletní oddlužení, vyplacení dluhů, dražeb, exekucí a nevhodných zástav. To vše formou zpětného leasingu nemovitostí, který nabízíme jako jedna z mála firem v České Republice. Jedinečné řešení v situaci, kdy si myslíte, že bude lepší vše vzdát a Vaši nemovitost ponechat exekutorovi na prodej v dražbě, za poloviční cenu. Bez poplatků předem, náklady spojené s vyřízením (odhad nemovitosti, právní servis apod.), hradíme my. V případě zájmu volejte nebo pište na e-mail.
Rostislav Vašečka | 26.04.2014

Úvěr bez podvodů
Nabídka transparentního úvěru až do výše 500.000 Kč bez ručení nemovitostí. Bez podvodného jednání a smluv. Nabízím pouze podpis úvěrové smlouvy a splátkového kalendáře. Vše je srozumitelné a solidní. Vhodné pro všechny typy žadatelů, úvěry do 200.000 Kč lze poskytnout bez prokazování příjmů. Vaši žádost prověřím zdarma a nezávazně, pokud pro vás budu mít vhodnou nabídku pošlu vám ji na email. Neváhejte a informujte se o tom kolik a za jakých podmínek je vám možno poskytnout. Email: klus.partner@gmail.com
Oldřich Klus | 23.02.2014

Půjčky pouze na zástavu nemovitostí
Půjčky jsou zejména pro klienty s negativními záznamy v registrech, v exekuci nebo se špatnou bonitou pro bankovní ústavy.
Podmínka pro získání finančních prostředků je ručeni vhodnou nemovitosti nebo bytem i družstevním. Nemovitost může být i třetí osoby.
Financujeme 50.000,- až 500.000,-Kč. Se splatnosti 20 let s možnosti předčasného splacení.
Nevybíráme žádné poplatky předem, posouzení a schválení žádosti je zcela zdarma.
Nezkoumáme příjmy a registry, nevyžadujeme ručitele.
Posouzení již na základě fotodokumentace.

Renáta Skočková | 20.02.2014

Maximální šance úvěru pro vás
Nebankovní poskytovatel nabízí nebankovní služby až do výše 500.000 Kč bez nutnosti ručení nemovitostí a kontroly bankovního i nebankovního registru. Vaše žádost bude prověřena zdarma a nezávazně, pokud pro vás budu mít výhodnou nabídku, informace vám bezplatně zašlu na email. V případě zájmu je nutné setkat se k podpisu úvěrové smlouvy ve vašem městě. Vyplacení financí do 48 pracovních hodin. Nabídka je vhodná pro zaměstnance, podnikatele, ženy na MD, studenty, žadatele na ÚP. Emal:
Oldřich Klus | 15.02.2014

půjčka na auto
Jsem osvč může někdo nabídnout půjčku v hotovosti 45 000 ke koupi ojetého auta,Úroky respektuji.Děkuji.
Zdeněk | 5.02.2014

Prověřená nabídka úvěrů
Nabídka trhem prověřené nabídky nebankovního úvěru až do výše 200.000 Kč bez nutnosti ručení nemovitostí, bez kontroly bankovního i nebankovního registru, bez prokazování příjmů, bez zbytečného papírování a přemlouvání bank. Jedná se o solidní nabídku soukromého investora vhodnou pro všechny občany ČR a SR do 70 let věku. Nabídka je vhodná i pro ženy na MD, OSVČ bez DP a žadatele na ÚP. Možný podpis úvěrové smlouvy ve vašem městě. Email pro vaše žádosti: cechpujcky@gmail.com
David Čech | 4.02.2014

Novinka na Českém trhu-půjčky bez akontací.
Chcete úvěr zcela zdarma?
Půjčky ihned, bez poplatku,bez registrů. Pište sms zavoláme Vám.
Tel: 723 357 306. Půjčku Vám poskytne pouze jediný věřitel.
Express financial | 30.01.2014

Máte strach z exekuce?
Nabízíme kompletní oddlužení Vašich nemovitostí, rychle vyplatíme exekuce, nevýhodné zástavy, dražby a to formou dlouhodobých úvěrů. Výši měsíčních splátek nastavíme tak, aby vyhovovaly Vašim potřebám. Poskytujeme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis, vše potřebné vyřídíme za Vás! Neplatíte žádné poplatky ani provize předem. Naše společnost nenahlíží do registru neplatičů, našim cílem je co nejlépe vyřešit Vaši finanční situaci!
Soňa Krejčiříková | 21.05.2013

Vyplacení dražeb a exekucí, oddlužení, konsolidace půjček
Nabízíme Vám rychlé vyplacení exekucí, dražeb či nevhodných zástav na Vaší nemovitosti formou krátkodobých půjček, dlouhodobého zpětného leasingu s nízkými bankovními splátkami, nebo dlouhodobého bankovního či nebankovního úvěru se splatností až na dobu 30-ti let. Peníze jsme schopni vyplatit co nejdříve a zabránit tak dalšímu narůstání úroků a smluvních pokut, zachráníme Vaší nemovitost před dražbou. Vše závisí na individuálních potřebách klienta, míře zatížení nemovitosti a na tržní hodnotě nemovitosti. Finanční prostředky poskytujeme do výše 50% - 75% tržní hodnoty nemovitosti
s úrokem od 4 – 12%. V rámci našich služeb zajistíme kompletní právní, poradenský a ekonomický servis. Dále zajistíme bankovní odhady nemovitosti, listy vlastnictví, nabývací tituly, prohlášení – vyčíslení pohledávek(exekutorské úřady, instituce a společnosti, atd.). Ke každému z klientů přistupujeme individuálně dle jeho potřeb(výše měsíční splátky, doba splacení, výše úvěru, atd.).
Neřešíme registr neplatičů ani měsíční příjem. Působíme po celé ČR a dojedeme za vámi. Působíme již 7 rokem a máme za sebou spoustu zachráněných nemovitostí a spokojených klientů! Za naše služby neplatíte žádné poplatky předem !!

Viktor Vašinka | 21.05.2013

Nestačíte splácet Vaše závazky?
Chybí vám peníze na splátky vašich závazků? Potřebujete splátky snížit? Poskytujeme dlouhodobé úvěry na vyplacení exekucí, dražeb, nevýhodných zástav, které váznou na Vaši nemovitosti a to bez poplatků a provizí předem. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat!
Igor Pokoš | 20.05.2013

Hledáte řešení, jak se zbavit dluhů?
Máte tak vysoké měsíční splátky, že nestačíte platit svoje dluhy a hrozí Vám exekuce? My Všechny Vaše pohledávky sloučíme v jeden dlouhodobý úvěr, který se pokusíme nastavit tak, aby vyhovoval Vašim potřebám. Tyto dlouhodobé úvěry poskytujeme na zástavu nemovitosti. Poskytneme Vám kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Žádné poplatky ani provize předem neplatíte! Tato nabídka se nevztahuje na spotřebitelské úvěry.
Soňa Krejčiříková | 17.05.2013

Efektivní vyplácení vašich pohledávek.
Společnost RK-Finance poskytuje půjčky na vyplacení exekucí, nevhodných zástav, nebo dražeb. Právní i Poradenský servis vyřídíme za Vás a Vaše pohledávky sloučíme do jednoho úvěru tak, aby vyhovovaly Vašim potřebám! Jako jedna z mála, naše společnost nenahlíží do registru neplatičů. Nabídka se nevztahuje na spotřebitelské úvěry!
Neváhejte nás kontaktovat!

Igor Pokoš | 16.05.2013

Bezúročná půjčka od 3000,-
Potřebujete nebankovní půjčku? Nabízíme bezúročnou půjčku opravdu pro každého.
do 30 000,- bez zástavy nemovitostí splatnost až 30 měsíců
od 30 000 – 200 000 se zástavou nem. - splatnost až 60 měsíců

Na nic nečekejte a spojte se s námi. Nejjednodušším způsobem je využití našeho kontaktního formuláře, který nám pomůže zmapovat situaci a následně co nejrychleji a nejadekvátněji řešit Váš problém.
Andrea Nová | 13.05.2013

Máte dluhy a hrozí Vám exekuce?
Máte dluhy? Hrozí vám exekuce? Nevíte jak z toho ven?
Nabízíme půjčku na cokoli.
Bez poplatků předem a bez nahlížení do registrů. Vždy, ale se zástavou nemovitosti.
Stačí jen vyplnit online žádost na našich internetových stránkách a my se Vám samy ozveme.
Aleš Novotný | 7.05.2013

TÍŽIVÁ finanční situace? Pomůžeme Vám
Máme pro vás bleskovou půjčku, o kterou mohou kromě jiného žádat i ženy pobírající pravidelné dávky na mateřské dovolené. Pomůžeme Vám drobnou půjčkou,až 5000 Kč překlenout nečekaný výpadek peněz před vyplacením další mateřské dávky. K poskytnutí půjčky nemusíte nikam chodit,požádáte z pohodlí domova online po internetu. Můžete si půjčit na co chcete.V nabídce jsou i RŮZNÉ JINÉ PŮJČKY VČETNĚ ODDLUŽENÍ. Celá ČR. Požádejte o půjčku hned teď na www.penizerychle.biz
Rychlé půjčky | 15.04.2013


Copyright (c) 2010-2011 TrhPůjček.com (RSS), Nebankovní hypotéka, Štítky, Upozornění, Zdroje | Ochrana údajů