Půjčky: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Půjčky a úvěry pro Olomoucký kraj: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk. Požadované město si vyberte pomocí odkazu.

Olomoucký kraj

Jeseník
Olomouc
Prostějov
Přerov
Šumperk

Inzeráty pro krajské město Olomouc

Máte vysoké splátky?
Nebankovní půjčky, úvěry s odkladem splátek.
Společnost RITO money office, s.r.o. poskytuje dlouhodobé nebankovní úvěry s výhodným úrokem. Vyplácíme exekuce, dražby, nevhodné zástavy, pohledávky. Zajišťujeme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Veškeré čitelné smlouvy před podpisem smlouvy jsou k nahlédnutí. Zpracování žádosti a vytvoření nabídky je zdarma.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


RITO money office s.r.o. / 23.06.2016

Rychlé vyřízení bez poplatku předem
Vyplatím vaše dluhy,exekuce a dražby na vaši nemovitosti. Nebankovni půjčky, hypotéky s nízkým úrokem krátkodobé i dlouhodobé. Rychlé vyřízení bez poplatku předem.
S pozdravem Šimková
Veronika Šimková / 24.12.2015

Rychlé vyřízení bez poplatku předem
Vyplatím vaše dluhy, exekuce a drahé půjčky na vaši nemovitosti. Nebankovní půjčky, hypotéky s nízkým úrokem, dlouhodobé i krátkodobé.
Přefinancování zpoplatněných půjček, úvěr, vyplacení dražby. Refinancování půjček.
Bez poplatku předem.
Pokud něco budete potřebovat neváhejte mě kontaktovat najdeme řešení.
Veronika Šimková / 19.12.2015

Rychlé vyřízení bez poplatku předem
Nabízím nebankovní půjčky, hypotéky s nízkým úrokem dlouhodobé i krátkodobé.
vyplatím vaší exekuci dražby nemovitosti.
Společně najdeme řešení.
Tak mě neváhejte kontaktovat
PS: bez poplatku předem s rychlým vyřízením
Veronika Šimková / 16.12.2015

Půjčka bez poplatků
Potřebujete rychle půjčit? Poskytujeme půjčky už od 5000 kč. Půjčky jsou pro klienty s doložitelným příjmem, kteří nemají exekuce.Vyřízení do24 hodin. Platí pro celou ČR


úvěrová služba / 4.12.2015

Úvěr pro každého
Máte exekuce a potřebujete se jich zbavit? Potřebujete zkonsolidovat Vaše půjčky? Poskytneme nezávaznou nabídku!!! Volejte nebo pište sms na tel.: 702 017 444, oluvery@seznam.cz
Mara Gut / 22.10.2015

Insolvence není vždy řešení-I TAK VÁM ZACHRÁNÍME DOMOV
INSOLVENCE NENÍ VŽDY ŘEŠENÍ !
Uvažujete o osobním bankrotu, ale to není vždy řešení, i v takovém případě můžete přijít o to nejcennější. SVŮJ DOMOV.
Jste unavení svou dluhovou pastí a nevíte kudy kam? Pomůžeme vám najít cestu z bludného kolotoče dluhů a exekucí. Nehledejte další nevýhodnou půjčku, která vám ještě víc přitíží. Našim klientům nabízíme OPRAVDOVOU POMOC V PRODUKTU ( ZÁCHRANA DOMOVA) – vše si důkladně přečtěte na naších web stránkách www.pujcky-bez-rizika.com BEZ PŘÍJMU, REGISTRU A POPLATKU VÁM VYPLATÍME EXEKUCE,DRAŽBY,DÁLE ŘEŠÍME HYPOTÉKY,KONSOLIDACE,-JSME PŘÍMÍ POSKYTOVATELÉ, POMUŽEME VÁM RYCHLE A BEZ PODVODU VYŘEŠIT VAŠÍ ŽIVOTNÍ SITUACI
Vaše sny plníme od roku 2002 ! Pomáháme po celé ČR 732 598 777 nebo 777 402 416

RITO money office / 4.06.2015

Půjčka bez registrů s řadou výhod
Potřebujete půjčku, kterou si přizpůsobíte podle svých možností? Nabízíme rychlé vyřízení a seriózní jednání. Částku od 10.000,- do 25.000,- Kč Vám půjčíme IHNED nebo do 24 hodin. Vše vyřídíte na jednom místě a získáte i řadu výhod.
 první splátka až 1 měsíc od podpisu smlouvy
 jasné podmínky splácení
 žádné poplatky za poskytnutí půjčky
 žádné skryté poplatky
 zvýhodněné podmínky v případě druhé a další půjčky
Nabídka je platná pro klienty Olomouckého, Zlínského, Jihomoravského a Moravskoslezského kraje.

RITO money office s.r.o. / 25.05.2015

Spolehlivé půjčky a úvěry
Hrozí Vám exekuce nebo už je máte? Naše společnost poskytuje nebankovní úvěry oproti zástavě nemovitosti. Vyplácíme exekuce, dražby či jiné nevýhodné půjčky. Posoudíme Vaši finanční situaci a navrhneme nejvýhodnější řešení. Vše potřebné vyřídíme za Vás, bez poplatků předem.
RITO money office s.r.o. / 20.05.2015

Nebankovní úvěry na cokoliv
Potřebujete rychle získat úvěr a zbavit se svých dluhů? Poskytujeme nebankovní úvěry se zástavou nemovitostí. Řešíme konsolidace, exekuce, dražby. Zajistíme odhady, listy vlastnictví, katastrální mapy. Snažíme se Vám co nejlépe vyhovět a najít pro Vás optimální řešení. Poskytneme Vám bezplatný poradenský, ekonomický a právní servis.
RITO money office s.r.o. / 30.04.2015

Výhodné úvěry pro všechny
Naše společnost poskytuje nebankovní půjčky a úvěry od 50.000,-Kč se zástavou nemovitosti.
Vyplácíme exekuce, dražby, zástavy či nevýhodné úvěry. Samozřejmostí je kompletní poradenský a právní servis. Vše potřebné vyřídíme za Vás. Žádné poplatky neplatíte předem. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení Vaší finanční situace.

RITO money office s.r.o. / 29.04.2015

Rychlé řešení pro Vás
Zajišťujeme dlouhodobé nebankovní úvěry se zástavou nemovitostí, s různou dobou splácení, je možnost i předčasné splacení. Jsme schopni vyplatit Vaše exekuce, dražby a zástavy. Zajistíme odhady, listy vlastnictví…Poskytujeme i kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Snažíme se co nejlépe vyhovět a najít pro Vás nejlepší řešení.
RITO money office s.r.o. / 28.04.2015

Výhodné půjčky pro všechny
Máte náhlé výdaje a potřebujete ihned řešit situaci? Zavolejte si k nám pro rychlou půjčku bez zdlouhavého schvalování. 10.000,- až 25.000,-Kč půjčíme ihned nebo do 24 hodin. Podmínky poskytnutí půjčky dohodneme podle Vašich možností a potřeb.
RITO money office s.r.o. / 24.04.2015

Úvěry se zástavou nemovitosti
Naše společnost nabízí rychlé, flexibilní nebankovní úvěry, k potřebám žadatele, dostupné téměř všem. Vyplácíme exekuce a zástavy. Odhad nemovitosti zdarma. Poskytujeme právní, ekonomický i poradenský servis. Zaručujeme rychlé a seriózní jednání, bez poplatků předem.
RITO money office s.r.o. / 23.04.2015

Rychlé peníze pro každého
Naše společnost poskytuje půjčky od 10-25 tisíc korun ihned nebo do 24 hodin. Půjčky od 25-50 tisíc korun po dohodě. V případě dobrého splácení, u dalších půjček zvýhodněné podmínky. Vaše požadavky přizpůsobíme Vašim potřebám. Zaručujeme seriózní jednání, jasné podmínky a rychlé vyřízení.
RITO money office s.r.o. / 22.04.2015

Půjčka podle vašich potřeb
Poskytujeme nebankovní úvěry od 50 000,-Kč se splatností až 30 let se zástavou nemovitostí.
Vyplácíme exekuce, dražby či nevýhodné úvěry. Nabízíme kompletní právní a poradenský servis bez poplatků předem. Ke každému klientovi máme individuální přístup, ve snaze najít to nejlepší řešení.

RITO money office s.r.o. / 16.04.2015

Ideální půjčka pro každého
POSKYTUJEME PŮJČKY od 10 - 25 tisíc korun IHNED
(možno i více, dle individuálních potřeb klienta)
• Pouze pro klienty Olomouckého, Zlínského, Jihomoravského a Moravskoslezského kraje
• Splatnost půjček 1 rok (lze po dohodě prodloužit)
• Možnost měsíčních / týdenních splátek

RITO money office s.r.o. / 15.04.2015

Půjčujeme bez poplatků , s nízkou splátkou , vyplatíme i exekuce.
Nedaří se Vám najít dobrou nebankovní půjčku s nízkou splátkou ? Nebo Vám nikde nechtějí vyplatit exekuce ? Máte snad na nemovitosti nevýhodný úvěr ? Zavolejte ihned k nám +420 605 849 726.
U nás žádné poplatky neplatíte , máme nízké splátky , rychlé půjčení peněz na Vaše potřeby. Vyplatíme exekuce , nevýhodné půjčky , zachráníme Vaši nemovitost. Půjčíme i na družstevní byty.
paní Kolková / 31.03.2015

Půjčky Olomouc
Půjčky pro podnikatele a OSVČ od 30 – 110 tis. jednoduchá dokladovost a rychlé vyřízení. Poskytujeme také úvěry pro zaměstnance a důchodce. Vše bez poplatků předem. Zprostředkovatel pracuje pro více věřitelů.
Miroslav Zimmermann / 12.03.2015

WWW.HypotékyNebankovní.CZ – finance na cokoliv
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Náš portál nabízí po celém území České republiky neúčelovou americkou hypotéku, tedy půjčku se zástavou nemovitosti, kterou můžete využít na financování např. rekonstrukce bytu, nákupu automobilu, elektroniky či dovolené. Využít jí lze také na sloučení nevýhodných půjček, zástav či exekucí = konsolidace. Jedná se o velmi populární půjčku a zájem mezi klienty o ni stále stoupá. V případě, že klient nemá šanci žádat o úvěr v bance, může tento typ půjčky klientovi pomoci překlenout těžké období. Jedná se o půjčku bez nahlížení do registru bez poplatků předem, s veškerým poradenstvím, posouzením a odhadem zdarma.
Stačí vyplnit jednoduchou nezávaznou online žádost na našem portálu www.hypotekynebankovni.cz nebo nás kontaktovat na náš kontaktní email.
Neváhejte a kontaktujte nás, nabízíme poctivé produkty dle platných zákonů ČR za seriózního jednání.

HypotékyNebankovní.cz / 20.02.2015

Pryč s finančními problémy!
Už vás nebaví každý měsíc přemýšlet nad tím, z čeho zaplatíte pravidelné měsíční platby? Chodíte do práce, vyděláváte a stejně nevycházíte s penězi, máte nemovitost a bojíte se, že o ni přijdete? Kontaktujte nás a třeba pro vás najdeme optimální řešení.
Zuzana Dohnalová / 11.02.2015

Řešení vašich finančních problémů!
Trápí vás každý měsíc splátky, které nejste schopni platit i když chodíte do práce a máte příjem? Někdo vám poskytnul úvěr, pouze za účelem svého zisku, bez rozmyslu, zda jej budete moci splácet? Máte nemovitost a chcete aby vám zbývaly finance, abyste mohli dělat radost sobě a svým blízkým? Kontaktujte nás a třeba pro vás najdeme řešení.
Zuzana Dohnalová / 9.02.2015

Nezvládáte hradit běžné výdaje?
Nezvládáte hradit běžné výdaje a přitom máte práci a zbytečně neutrácíte? Možná bude chyba ve zbytečně vysokých splátkách na úvěrech, které vám někdo poskytnul bez rozmyslu a bez úvah o tom, zda je budete moci splácet. Máte nemovitost a bojíte se, že o ni přijdete? Kontaktujte nás a třeba pro vás najdeme vhodné řešení.
Zuzana Dohnalová / 5.02.2015

Nezbývají vám finance na běžné věci?
Máte dlouhodobé finanční problémy, které vychází z vaší předluženosti? Máte více splátek, než jste schopni splácet? Nezbývají vám finance na běžné věcia na to abyste si udělali trochu radosti? Máte nemovitost? Kontaktujte nás a my pro vás zkusíme najít řešení.
Zuzana Dohnalová / 30.01.2015

Půjčka snadno a rychle!
Zaskočily Vás nenadálé výdaje a potřebujete situaci vyřešit ihned? Zavolejte si k nám o rychlou půjčku bez zdlouhavého schvalování a dokládání příjmů. Půjčky od 7 – 15 tisíc s Vámi vyřídíme okamžitě nebo do 24 hodin. Podmínky poskytnutí půjček s Vámi dohodneme tak, aby vyhovovaly Vašim možnostem a potřebám. A co víc? Druhou a další půjčku Vám poskytneme za zvýhodněných podmínek!

Pro více informací volejte nebo pište tel.: +420 608 467 473, e-mail: info@ritomoney.cz. Nabídka půjček je platná pro Olomoucký kraj a blízké okolí.

RITO money office s.r.o. / 16.01.2015

Bezpečné půjčky do 500 000 Kč
Jste v tísni a hledáte solidního poskytovatele úvěru? Půjčíme Vám až 500 000,- Kč na dobu 60 měsíců. Samozřejmě bez poplatků, registrů a jiných manipulací. Primárně v moravských krajích. Připravíme Vám individuální splátkové podmínky, které zvládnete dodržet. S námi klienti nekončí v exekucích. Pomáháme a radíme klientům, kteří nezvládají vlastní ekonomickou situaci, jak zabránit jejím negativním důsledkům, jak se ochránit před finančními predátory, exekucemi a dalšími patologickými jevy. Podporujeme nové pracovní záměry a podnikání našich klientů.

Josef Spáčil / 3.12.2014

Rychlá půjčka bez průtahů
Poskytujeme půjčky od 7 – 15 tisíc pro překlenutí nepříznivé finanční situace. Bez ručitele, žádná potvrzení o výši příjmů. Vyřízení IHNED nebo do 24 hodin. V případě druhé a další půjčky zvýhodněné podmínky!
Půjčky pro klienty Olomouckého kraje, příp. blízkého okolí, splatnost 12 měsíců (lze po dohodě prodloužit), frekvence splátek měsíční/týdenní.

Zavolejte nebo nám napište! Více informací na tel. +420 608 467 473, +420 777 786 005, e-mail: info@ritomoney.cz. Vaše požadavky přizpůsobíme Vašim potřebám!

RITO money office s.r.o. / 2.12.2014

Vyplácíme exekuce, zástavy i dražby!
Společnost RITO money office s.r.o. nabízí efektivní a rychlé vyplacení Vašich pohledávek – exekuce, dražby, zástavy. Poskytujeme půjčky a úvěry se splatností od 4 měsíců až do 30 let. Zajistíme aktuální vyčíslení Vašich dluhů a vypracování znaleckého posudku. Žádné poplatky předem, nenahlížíme do registru neplatičů. Nabízíme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat!

RITO money office s.r.o. / 26.11.2014

Rychlá půjčka snadno a bez průtahů!
Poskytujeme půjčky od 7 – 15 tisíc pro překlenutí nepříznivé finanční situace. Bez ručitele, žádná potvrzení o výši příjmů. Vyřízení IHNED nebo do 24 hodin. V případě druhé a další půjčky zvýhodněné podmínky!

Půjčky pro klienty Olomouckého kraje, příp. blízkého okolí, splatnost 12 měsíců (lze po dohodě prodloužit), frekvence splátek měsíční/týdenní.

Zavolejte nebo nám napište! Více informací na tel. +420 608 467 473 , +420 777 786 005, e-mail: info@ritomoney.cz. Vaše požadavky přizpůsobíme Vašim potřebám!

RITO money office s.r.o. / 24.11.2014

Vyřeště své finanční problémy!
Máte přetrvávající finanční problémy a máte pocit, že to nikdy neskončí? Ohrožují exekuce, nebo nevýhodné zástavy vaši nemovitost, váš domov? Kontaktujte nás a my se pokusíme pro vás najít optimální řešení. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová / 18.11.2014

Levný úvěr se zástavou nemovitosti
Zajistíme Vám levný úvěr se zástavou nemovitosti od prověřené nebankovní společností. U nás klienti neplatí poplatky předem za vyřízení, odhad nemovitosti je taktéž zdarma. Nenahlíží se do registrů a nevadí nám exekuce. Kontaktujte nás a nechte si žádost posoudit a vypracovat nezávaznou nabídku úvěru. Zažádat si o úvěr můžete z pohodlí svého domova a to z celé ČR.
Pavel Sokola / 6.11.2014

100% Konsolidace půjček a exekucí bez podvodu
Hledáte další půjčku, protože již nezvládáte své platby? Bojíte se zvednout telefon protože věřitelé neustále vyhrožují? Nabízíme pomocnou ruku v tíživé finanční situace. Bezkonkurenčním produktem, Nebankovní půjčkou s bankovním úrokem od 2,99% ročně (ZÁCHRANOU DOMOVA) Chcete vyřešit svoji tíživou situaci, pak nás neváhejte kontaktovat. Najdeme cestu k vyřešení: konsolidací půjček a exekucí, refinancováním hypoték a dalšími produkty které najdete na www.hypoteka-bez-rizika.cz Pomáháme po celé ČR

Vaše sny plníme od roku 2002

Real Invest s.r.o / 1.11.2014

Zbavte se vysokých splátek!
Každý se může dostat do problémů a zamotat se v kruhu splátek. Důležité je vše začít řešit. Jestli je vaše nemovitost zatížena zástavou soukromého investora, nebo exekucí, je ten nejvyšší čas něco udělat a zachránit váš domov. Zavolejte a zkusíme pro vás najít optimální řešení. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová / 30.10.2014

Poskytujeme půjčky od 7-15 tis
Naše společnost RITO money office s.r.o. poskytuje půjčky od 7-15 tisíc, možno i více dle individuálních potřeb klienta. Nabídka se vztahuje pouze na území Olomouce, popřípadě v okolí Olomouckého kraje. Splatnost půjček 1 rok. Je zde dle domluvy možnost měsíčních/týdenních splátek. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
RITO money office s.r.o. / 22.10.2014

Úvěry bez poplatku předem
Chápete, že úvěry se musí splácet? Pokud ano, u nás ho získáte na 100%. Pomáháme a radíme klientům, kteří nezvládají vlastní ekonomickou situaci, jak zabránit jejím negativním důsledkům. Podporujeme nové pracovní záměry a podnikání našich klientů. Výhodné půjčky od 50 000,- poskytujeme přednostně v Olomouckém kraji. Splátky nastavujeme individuálně dle možností klienta. Volejte 776 337 162.

Josef Spáčil / 21.10.2014

Konec finančních problémů
Přestaňte se bát splátek a vyřeště vaše finanční problémy. Kontaktujte nás a my pro vás najdeme optimální řešení. Žádné poplatky samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová / 14.10.2014

Banka ne-banka od 50 000 – 3 000 0000 i vám.
Banka ne-banka od 50 000 – 3 000 0000 i vám.
Jste v registru? I pro vás je tu řešení jako pro stovky dalších. Každý uklouzne a my jsme tu od toho podat pomocnou ruku. Půjčky, úvěry hypotéky… Dále komplexní řešení finanční situace a poradenství. Banky schovávají poplatky, my je ukazujeme. Ve dnešní době jsou úroky nebankovních společností srovnatelné s bankami, kdežto banky platí více zaměstnanců a složitý systém. S námi to jde snadněji, rychleji a bude Vám přidělen finanční specialista, který se postará o Vaše pohodlí. Jste podnikatel, senior, žena na MD, zaměstnanec? Přistupujeme individuálně ke každému případu a denně odvádíme maximum práce pro uspokojení potřeb dlouhodobé klientely. Zažádejte už dnes na www.expres-pujcka.com a získejte ne jen nálepku na přeúvěrování. Žádejte tolik, kolik potřebujete a do 12 hodin čekejte telefonát přiděleného specialisty, který zmapuje a vyřeší, pomůže v těžké situaci a bude usilovat o celkovou finanční gramotnost vás i vašich blízkých.

Tereza Turečková / 10.10.2014

Půjčka na míru bez registrů ve výši 50 000 – 3 000 000 Kč
Půjčka na míru bez registrů ve výši 50 000 – 3 000 000 Kč

Ať už potřebujete spotřebitelský úvěr, hypotéku či konsolidaci, jsme ta správná volba pro Vás. Přímý poskytovatel nabízí svůj investiční kapitál pro bezúčelové půjčky zaměstnancům, podnikatelům, ženám na MD i seniorům. To vše bez náhledu do registrů či Solus. Stačí, když pečlivě vyplníte on-line žádost na www.expres-pujcka.com, v našem úvěrovém centrum Vaši žádost důkladně posoudíme a ozveme se Vám s nabídkou nejvhodnějšího finančního produktu na míru. Nabídka je časově omezená. Pouze seriózně - svou práci děláme svědomitě.

Petromila Dostálová / 21.09.2014

Bez registru Vám půjčíme 50 000 – 3 000 000 Kč
Bez registru Vám půjčíme 50 000 – 3 000 000 Kč

Přímý poskytovatel přichází s exkluzivní nabídkou půjčky přímo Vám na míru. Půjčka je bezúčelová, tudíž ji můžete použít zcela na cokoliv – klasický úvěr, ani konsolidace či hypotéka už není žádný problém. Půjčka je určena jak zaměstnancům, tak i podnikatelům, ženám na MD, seniorům. Nabídka je časově omezená – proto neváhejte a zažádejte ihned v online formuláři na www.expres-pujcka.com a očekávejte, že se Vám do 24 hodin ozveme z našeho úvěrového centra s individuálním řešením Vašeho požadavku.

Petromila Dostálová / 10.09.2014

50 000 – 3 000 000 Kč finanční injekce bez náhledu do registrů.
50 000 – 3 000 000 Kč finanční injekce bez náhledu do registrů.

Sháníte-li hypotéku, konsolidaci, nebo třeba půjčku na auto, dům, či dovolenou, jsme tu pro Vás. Přímý investor poskytne 50 000 – 3 000 000 Kč na cokoliv širokému spektru klientely – ať jste zaměstnanci, podnikatelé, ženy na MD, nebo senioři. Stačí navštívit www.expres-pujcka.com , kde naleznete on-line žádost, na kterou budeme ihned reagovat a kontaktujeme Vás z našeho úvěrového centra s nabídkou Vám na míru. Finanční injekci tak získáte už do dvou dnů.

Petromila Dostálová / 12.08.2014

Poskytnu pujcku do 2mil.kč
Poskytnu pujčku do 2 mil.kč.Pujčku poskytnu i lidem s problémy v registrech a s exekucemi.Peníze můžete použít úplně na cokoliv,vyplacení dluhů,podnikání nebo i cokoliv jiného.Nepožaduji zástavu a peníze vyplacim v místě bydliště.
R.Jelinek / 6.08.2014

Konec neúnosných splátek!
Už máte dost strachu z každé další splátky? Máte strach s exekucí? Bojíte se, že naletíte podvodníkům a lichvářům? Vždy se dá najít řešení, které pro vás bude přijatelné. Zkuste to! Zavolejte a mi vám zkusíme pomoci. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová / 29.07.2014

Zbavte se konečně dluhů!
Už vás nebaví každý měsíc se stresovat zda vše zaplatíte, jestli nepřijde exekuce, nebo jestli nepřijdete o svou nemovitost? Pokud začnete vše v čas řešit, ze všeho se můžete dostat. Nebojte se zavolat a mi zkusíme najít řešení. Poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová / 17.07.2014

Férová půjčka bez poplatků!
Bezkonkurenční nabídka. Poskytnutí půjčky, úvěru ve výši od 30 000 Kč až do 5 000 000 Kč prostřednictvím finančních prostředků od soukromé osoby. Bez poplatku za vyřízení a s nízkým úrokem, na dnešní dobu u nás za velmi solidních podmínek. Při řádném splácení možnost i navýšení úvěru či možnost předčasného doplacení. Budeme se snažit i Vaši situaci nějak vyřešit, tak aby Vám daný produkt vyhovoval nejvíce. Kontaktujte nás kdykoliv a sdělte Váš požadavek, bleskově Vám žádost o půjčku posoudíme a vyhodnotíme, u nás okamžitě víte na čem jste. Do registru nenahlížíme. Dokladovost minimální. Jsme schopni Vám úvěr zajistit do 48 hod. od podání žádosti. Bez volání na drahé linky 900,apod. Žádné poplatky. Seriózní jednání a profesionalita vyřízení.
Soukromý investor / 9.07.2014

Konec dluhů!
Rozlučte se nadobro s táhnoucími se dluhy, exekucemi a strachu ze splátek. Pomůžeme Vám vše vyřešit, dle vašich potřeb a požadavků. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová / 8.07.2014

S námi na to máte! Bezúčelová půjčka od 50 000 na míru.
S námi na to máte! Bezúčelová půjčka od 50 000 na míru.

Prostřednictvím přímého poskytovatele získejte řešení vaší finanční tísně. Úvěr, půjčka, konsolidace? Není problém, finance jsou naše parketa. Sdělte nám svůj zájem prostřednictvím formuláře na www.expres-pujcka.com a telefonicky se vám ozve náš finanční specialista s nabídkou na míru. Umíme půjčit zaměstnancům, podnikatelům, ženám na MD i seniorům, a to i s registrem! Už nemusíte hledat jinde.

Lucie Stejskalová / 8.07.2014

Chcete se zbavit finančních potíží?
Chcete se nadobro zbavit finančních obtíží přestat se stále bát, že to nezvládnete a splátky a dluhy vás dostanou na kolena? Máte exekuce, nebo každý den očekáváte dopis od exekutora ve schránce? Kontaktujte nás a zkusíme najít optimální řešení přímo pro vás. Poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová / 30.06.2014

Už dost exekucí!
Zbavte se na dobro strachu z exekucí a neústupných soukromých věřitelů. Vyřešte vše tak, ať můžete v klidu spát. Vyřešíme za vás nevýhodné zástavy na nemovitostech, vše za vás vyřídíme s věřiteli a s úřady. Zavolejte a mi řešení najdeme. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.
Zuzana Dohnalová / 26.06.2014

Máte exekuce, dluhy, drahé půjčky?
Pokud máte exekuce, dluhy, drahé půjčky, je na čase s tím něco udělat. Nečekejte až bude ohrožena vaše nemovitost. Zvolejte a zkusíme pro vás najít řešení. Žádné poplatky předem samozřejmě neplatíte.


Zuzana Dohnalová / 24.06.2014

Půjčky bez poplatků
Poskytujeme nebankovní i bankovní úvěry, vyplácíme exekuce,dražby a nevhodné zástavy pomocí zpětného leasingu nemovitostí. To vše se zástavou nemovitostí, bez poplatků předem a s kompletním poradenským a právním servisem. Do vyřízení Vašeho úvěru nezaplatíte ani korunu z vlastní kapsy, vše je na naše náklady.
Rostislav Vašečka / 22.06.2014

Nové inzeráty (1) Starší inzeráty


Copyright (c) 2010-2011 TrhPůjček.com (RSS), Nebankovní hypotéka, Štítky, Upozornění, Zdroje | Ochrana údajů