Úvěr až 500 000 Kč bez zástavy i ručení !, Praha

Máte zájem o půjčku až do výše 500 000 Kč, u něhož nemusíte mít žádnou zástavu ani ručitele a neplatíte žádný poplatek předem ? Pokud ano, máme pro Vás nabídku, která je určená pro klienty, kteří nemají aktuálně žádnou exekuci, insolvenci a zesplatněné či žalované úvěry, jinak problém v registru rozhodně není překážkou pro získání této velmi výhodné bezúčelové půjčky na cokoli.
A proč výhodného ? Nabízíme Vám získání půjčky s roční úrokovou sazbou od 4,3 % a splatností až na 20 let. Např. při půjčce 100 000 Kč splátka od 990 Kč/měs, při půjčce např. 300 000 Kč splátka od 2500 Kč/měs, při půjčce 500 000 Kč splátka od 4300 Kč dle bonity klienta.
Co vyžadujeme? U zaměstnanců pracovní poměr déle než 3 měsíce, u podnikatelů alespoň jedno Daňové přiznání, u důchodů doložení Důchodového výměru, u rentiérů tzv. Výslužné, u maminek na MD výměr rodičovského příspěvku. U všech by měl příjem přesahovat 10 000 Kč čistého měsíčně.
V případě žádosti obou manželů a se pak příjmy sčítají, takže v tomto případě nemusí dosahovat příjmy požadované výše a přesto na úvěr můžete dosáhnout. Při splnění určitých podmínek lze dosáhnout na úvěr i bez prokazování příjmů !
Dalšími výhodami úvěru je také možný odpočet z daní a možnost předčasného splacení úvěrové částky bez poplatku.
Naše působnost je po celé ČR, takže vše opravdu můžete řešit z pohodlí svého domova, a i k podpisu smlouvy přijedeme my za Vámi na místo dle Vašeho přání !
Slibujeme opravdu rychlé, seriózní a bezpečné jednání bez jakéhokoli rizika pro Vás. Pokud zavoláte či vyplníte formulář na našem webu vypracujeme pro Vás zdarma nezávaznou nabídku. Pokud Vám naše nabídka nebude vyhovovat, ničím se vyplněním formuláře rozhodně nezavazujete.
Navíc Vám můžeme pomoci i 100% zafinancovat Vaši kupovanou nemovitost, případně dofinancovat zbývající část, či zafinancovat celou částku v případě, že si pořizujete nemovitost a nemáte celou částku k dispozici !

Volat o informace můžete každý den ( Po – Ne ) od 8:00 – 20:00 na tel. 606 505 032 !
Poptávkový formuláře můžete vyplnit na www.uveryahypoteky.com, po jehož odeslání Vás sami budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Jméno:Martin Daněk
Telefon:606505032
E-mail:uveryahypoteky@email.cz
WWW stránky:http://uveryahypoteky.com
Město:Praha
Datum vložení:22.07.2015
Tato nabídka půjčky je pro město: Praha.

Provozovatel webu není zodpovědný za obsah jednotlivých inzerátů, zodpovědný je výhradně autor inzerátu. Při zájmu o finanční služby vám důrazně doporučujeme poradit se s nezávislým finančním poradcem.

Nejnovější nabídky na trhu půjček

  1. Půjčka nebo hypotéka
  2. Peněžní půjčky na ruku
  3. Nebankovní půjčka
  4. Finance výhodně
  5. Půjčky Kladno
  6. Půjčky ještě dnes
  7. Půjčky pro všechny, mateřská, OSVČ, podnikatelé, důchodci zaměstnanci i pro Vás
  8. diskrétní půjčka
  9. Půjčky AZ - 773967762
  10. Vyplacení v hotovosti

Copyright (c) 2010-2011 TrhPůjček.com (RSS), Nebankovní hypotéka, Štítky, Upozornění, Zdroje | Ochrana údajů