Konsolidace půjček

Máte více půjček s velkými splátky? Konsolidace půjček vám může výrazně ušetřit. Konsolidace půjček je sloučení půjček do jedné, tuto půjčku můžete natáhnout na delší dobu a snížit si tak měsíční splatky.

Oddlužení je cesta!
Nevíte jak dál? Bojíte se každého dne? Řešte své problémy včas a bát se již nebudete. Nabízíme Vám pomocnou ruku: Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot, konsolidace, úvěr, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem se Vám budeme věnovat!
Zuzana Machová / 19.06.2016

Tady vám nepůjčíme...
Půjčku u nás nedostanete, ale rádi vám pomůžeme s oddlužením, pokud přemýšlíte o osobním bankrotu tak je naše poradna určena právě pro vás!

Neváhejte navštivte naší online poradnu a zeptejte se na cokoli chcete.
Pavel Svoboda / 16.03.2016

Peníze nejsou problém, nebojte si o ně říct.
Máte nezaplacené účty nebo potřebujete úvěr? Nabízíme všechny druhy úvěru ve výši 2, 49 % p.a ročně, Exekuce a registry nevadí. Produktem Záchrana Domova. . Vše najdete na naších stánkách www.pujcka-bez-rizika.com 732598777
Pomáháme po celé ČR od roku 2002

RITO money office / 10.09.2015

Předlužení vyřeší Oddlužení!
Jste předlužení? Přestáváte být schopni své závazky splácet včas a řádně? Oddlužení Vám pomůže vyřešit Vaše předlužení a následné exekuce. Oddlužení je nejlepší řešení pro každého. Nabízíme pomocnou ruku, např. oddlužení dle zákona č.182/2006Sb. Pomůžeme Vám: Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona č. 182/2006Sb.a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová / 21.08.2015

Až 500 000 bez zástavy, bez poplatku
Sháníte opravdu seriózní úvěr třeba až do výše 500 000 Kč, u kterého nepotřebujete žádnou zástavu ani ručení ? Navíc úvěr je určen opravdu na cokoliv a předschválení výše úvěru do 24 hodin.
Neslibujeme vzdušné zámky a nereálné nabídky, kterých je všude spoustu, ale opravdu úvěr pro klienty, kteří nemají exekuci, insolvenci a třeba zesplatněné úvěry z minulosti. Jiné záznamy v registru nevadí, a nabízený úvěr má velmi solidní průchodnost.
Úvěr je určen pro zaměstnance, podnikatele, živnostníky, důchodce, maminky na MD, manžele, kteří mají měsíční příjem alespoň 10 000 Kč. Potřebný příjem lze samozřejmě možno spojovat i s další osobou, se kterou můžete žádat. Při splnění určitých podmínek lze dokonce úvěr získat i bez prokazování příjmů. Podnikatele dokládají poslední daňové přiznání za celý rok.
Velkou výhodou nabízeného úvěru jsou velmi nízké splátky, možnost předčasného doplacení, samozřejmě žádné poplatky předem a doba splácení, která může být až 20 let ! Úvěr lze také uplatnit při odpočtu daní.
Naše působnost je po celé ČR, takže nemusíte nikam chodit a vše vyřídíme za Vás ! Zaručujeme opravdu solidní, rychlé a bezpečné jednání.
Navíc Vám můžeme pomoci i 100% zafinancovat Vaši kupovanou nemovitost, případně dofinancovat zbývající část, či zafinancovat celou částku v případě, že si pořizujete nemovitost a nemáte celou částku k dispozici !

Pokud Vás naše nabídka oslovila, stačí zavolat Pondělí – Neděle 8:00 – 20:00 na tel: 606 505 032, kde se dozvíte podrobné informace a kde s Vámi sepíšeme formulář potřebný ke zpracování Vaší žádosti.
Můžete navštívit i naše internetové stránky www.uveryahypoteky.com, kde je krom informací o námi nabízených produktech i poptávkový formulář, který můžete vyplnit a odeslat. Sami Vás pak budeme obratem kontaktovat.

Martin Daněk / 27.07.2015

Úvěr až 500 000 Kč bez zástavy i ručení !
Máte zájem o půjčku až do výše 500 000 Kč, u něhož nemusíte mít žádnou zástavu ani ručitele a neplatíte žádný poplatek předem ? Pokud ano, máme pro Vás nabídku, která je určená pro klienty, kteří nemají aktuálně žádnou exekuci, insolvenci a zesplatněné či žalované úvěry, jinak problém v registru rozhodně není překážkou pro získání této velmi výhodné bezúčelové půjčky na cokoli.
A proč výhodného ? Nabízíme Vám získání půjčky s roční úrokovou sazbou od 4,3 % a splatností až na 20 let. Např. při půjčce 100 000 Kč splátka od 990 Kč/měs, při půjčce např. 300 000 Kč splátka od 2500 Kč/měs, při půjčce 500 000 Kč splátka od 4300 Kč dle bonity klienta.
Co vyžadujeme? U zaměstnanců pracovní poměr déle než 3 měsíce, u podnikatelů alespoň jedno Daňové přiznání, u důchodů doložení Důchodového výměru, u rentiérů tzv. Výslužné, u maminek na MD výměr rodičovského příspěvku. U všech by měl příjem přesahovat 10 000 Kč čistého měsíčně.
V případě žádosti obou manželů a se pak příjmy sčítají, takže v tomto případě nemusí dosahovat příjmy požadované výše a přesto na úvěr můžete dosáhnout. Při splnění určitých podmínek lze dosáhnout na úvěr i bez prokazování příjmů !
Dalšími výhodami úvěru je také možný odpočet z daní a možnost předčasného splacení úvěrové částky bez poplatku.
Naše působnost je po celé ČR, takže vše opravdu můžete řešit z pohodlí svého domova, a i k podpisu smlouvy přijedeme my za Vámi na místo dle Vašeho přání !
Slibujeme opravdu rychlé, seriózní a bezpečné jednání bez jakéhokoli rizika pro Vás. Pokud zavoláte či vyplníte formulář na našem webu vypracujeme pro Vás zdarma nezávaznou nabídku. Pokud Vám naše nabídka nebude vyhovovat, ničím se vyplněním formuláře rozhodně nezavazujete.
Navíc Vám můžeme pomoci i 100% zafinancovat Vaši kupovanou nemovitost, případně dofinancovat zbývající část, či zafinancovat celou částku v případě, že si pořizujete nemovitost a nemáte celou částku k dispozici !

Volat o informace můžete každý den ( Po – Ne ) od 8:00 – 20:00 na tel. 606 505 032 !
Poptávkový formuláře můžete vyplnit na www.uveryahypoteky.com, po jehož odeslání Vás sami budeme kontaktovat.

Martin Daněk / 22.07.2015

Topíte se v dluzích?
Tíží Vás dluhy nebo již exekuce? Oddlužení (tzv. osobní bankrot) je pro Vás reálné řešení. Pro skutečné oddlužení je třeba splňovat jasné podmínky:- schopnost splatit alespoň 30% svých závazků za 5 let,- alespoň dva věřitelé,- dluhy po splatnosti delší než 30 dní. Nabízíme Vám pomocnou ruku, (Oddlužení, osobní bankrot ve smyslu zákona č. 182/2006 Sb. ) . Pokud jsou dodrženy všechny podmínky stanovené zákonem, nebrání nic tomu, abyste se zbavili vašich dluhů až do výše 70%. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová / 1.07.2015

Insolvence = Osobní bankrot = Oddlužení!
Máte finanční problémy a nevíte jak dál? Máte již exekuci nebo Vám hrozí exekuce? Vyřešte své problém a již Vám nemusejí narůstat pokuty a penále. Nečekejte až Vám exekutor bude stát u dveří. Pomůžeme Vám: Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona č. 182/2006Sb.a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová / 28.06.2015

Osobní bankrot 2015 kalkulačka!
Každý může ztratit zaměstnání nebo se octne na nemocenské, hledáte pomoc v půjčkách a dluhová spirála se roztáčí. Spirálu zastavíte oddlužením to je jediná varianta řešení problémů. Nabízíme pomoc ve vaší tíživé finanční situaci, např. Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona, konsolidace a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová / 18.06.2015

Pomoc v exekuci?
Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona je jedna z možností jak vyřešit problémy a dostat druhou šanci na život bez dluhů. Nabízíme pomoc, Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona, restrukturalizace, konsolidace a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová / 16.06.2015

Hrozí Vám exekuce?
Již žádné půjčky- ty danou situaci neřeší. Pomůžeme Vám k nápravě fatální finanční situaci, např. osobním bankrotem, insolvenčním návrhem, oddlužení dle zákona č. 182/2006Sb., až 70% dluhů odpuštěno soudem. Nerozmýšlejte se, každý den Vás přijde na další peníze navíc. Povedeme Vás celou cestou až do úplného schválení oddlužení. Nečekejte na lepší šanci vyřešit svoje problémy. Pomůžeme Vám se opět postavit na vlastní nohy. Stačí poslat sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová / 14.06.2015

Americká nebankovní hypotéka bez registru 608 174 900
Neúčelová americká nebankovní hypotéka po celém území ČR s možností využití finančních prostředků na cokoliv! Garance pevné úrokové sazby po celou dobu splátek s možností jednorázového doplacení bez sankcí. Registry a příjmy přísně neřešíme a poplatky předem a dodatečné provize neinkasujeme. Posouzení a odhad nabízíme zcela zdarma a to i v případě pozdějšího storna objednávky. Seriózní a přímé jednání bez skrytých kliček.
Řídíme se dle platných spotřebitelských zákonů ČR a dle etického kodexu. Jsme zastoupeni pouze seriózními a stabilními investory. Volejte na číslo 608 174 900 nebo navštivte náš web http://www.hypotekynebankovni.cz.

Radim Petrásek / 9.06.2015

Insolvence není vždy řešení-I TAK VÁM ZACHRÁNÍME DOMOV
INSOLVENCE NENÍ VŽDY ŘEŠENÍ !
Uvažujete o osobním bankrotu, ale to není vždy řešení, i v takovém případě můžete přijít o to nejcennější. SVŮJ DOMOV.
Jste unavení svou dluhovou pastí a nevíte kudy kam? Pomůžeme vám najít cestu z bludného kolotoče dluhů a exekucí. Nehledejte další nevýhodnou půjčku, která vám ještě víc přitíží. Našim klientům nabízíme OPRAVDOVOU POMOC V PRODUKTU ( ZÁCHRANA DOMOVA) – vše si důkladně přečtěte na naších web stránkách www.pujcky-bez-rizika.com BEZ PŘÍJMU, REGISTRU A POPLATKU VÁM VYPLATÍME EXEKUCE,DRAŽBY,DÁLE ŘEŠÍME HYPOTÉKY,KONSOLIDACE,-JSME PŘÍMÍ POSKYTOVATELÉ, POMUŽEME VÁM RYCHLE A BEZ PODVODU VYŘEŠIT VAŠÍ ŽIVOTNÍ SITUACI
Vaše sny plníme od roku 2002 ! Pomáháme po celé ČR 732 598 777 nebo 777 402 416

RITO money office / 4.06.2015

Oddlužení
Oddlužení
Jste člověk, kterého trápí vysoké dluhy, obtěžují exekutoři, případně vymahači a inkasní agentury?
Najdeme spolu řešení!
Kontaktujte nás na tel. 732 350 793– stačí zanechat sms, zavoláme zpět!

Petr Pospíšil / 20.04.2015

Vyplatíme Vám exekuce, dražby, sloučíme závazky.
Umíme peníze půjčit, vyplatit či zrušit exekuce, dražby, nevýhodné úvěry a zástavy. Žádné platby předem, kompletní služby po celou dobu splácení. Ještě váháte? Řešte své finance včas, jsme tu pro Vás.
Vlastimil Hříšný / 1.04.2015

Expert na finance
Jste v dluhové pasti? Nezvládáte splácet své závazky? Vytloukáte půjčku půjčkou? Máme pro Vás řešení. Připravíme kompletní podklady pro insolvenční řízení podle zákona č. 182/2006 Sb., (insolvenčního zákona), v platném znění. Naše společnost poskytuje své služby i podnikatelům či firmám, kteří se dostali do finanční krize (oddlužení, konkurz, reorganizace). Jedinečná šance, kontaktujte nás.
Tel: 774 667 757, 725 009 796
email: info@dluhovaporadna.com
www.dluhovaporadna.com
Petra Ryšavá / 16.12.2014

Sloučení všech dluhů a exekucí do jedné splátky s úrokem od 2,49% pa ročně
Sloučíme všechny Vaše půjčky do jedné, vyplatíme exekuce a zástavy. Zápis v registru neřešíme. Úvěr je zajištěn zástavou nemovitosti a je určen pro klienty, kteří nemohou nebo nechtějí dokládat svůj příjem. Rychle, levně, seriózně poskytneme nebankovní hypotéku se splátkou a úrokem jako v bance od 2,49% pa ročně. . Pokud máte jakékoliv dotazy, vyplňte nezávaznou žádost na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz, budeme Vás kontaktovat . Pomáháme po celé vaše sny plníme od roku 2002
Real Invest s.r.o / 12.12.2014

Pomůžeme všem kteří ztratili naději-zachráníme vám domov
Pomůžeme rychle a bez podvodu všem kteří už ztratili naději. Konsolidace dluhů a exekucí, přeuvěrování předlužených nemovitostí, refinancování hypoték. ZACHRÁNÍME VÁM DOMOV NEBAKOVNÍ HYPOTÉKOU SE SPLÁTKOU A ÚROKEM OD 2,49% pa ročně . Pokud máte jakékoliv dotazi vyplňte nezávaznou žádost na www.hypotéka bez rizika.cz
Pomáháme po celé ČR od roku 2002

Real Invest s.r.o / 11.12.2014

I v dražbě Vám 100% ZACHRÁNÍME DOMOV
Jste předluženi, máte exekucí, i před dražbou Vám zachráníme domov. Rychle, levně, seriózně našim klientům nabízíme OPRAVDOVOU POMOC V PRODUKTU ( ZÁCHRANA DOMOVA) což je nebankovní hypotéku se splátkou a úrokem jako v bance od 2,49% pa ročně. – vše si důkladně přečtěte na naších web stránkách www.hypoteka-bez-rizika.cz
Pomáháme po celé ČR od roku 2002

Real Invest s.r.o / 10.12.2014

Začněte nový rok bez finančních problémů
Stydíte se za své dluhy, žádný úkryt vám situaci nevyřeší? Zachraňte si domov naším produktem ZÁCHRANA DOMOVA(Nebankovní půjčka s bankovním úrokem od 2,49 % pa ročně) je to řešení jak začít žít bez strachu. Nebudete se již bát pokut a každého zvonku. Chcete vyřešit svoji situaci pak nás neváhejte kontaktovat.Vše najdete na www.hypoteka-bez-rizika.cz Najdeme cestu k vyřešení: ,konsolidace dluhů a exekucí, refinancování, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme! Pomáháme po celé ČR od roku 2002
Real Invest s.r.o / 7.12.2014

Rychlé oddlužení!
Dluhy vám přerůstají přes hlavu? Díky pokutám už nezvládáte hradit a váš příjem vám už nestačí! Nejhorší způsob jak vyřešit tento problém je splatit úvěr jinou půjčkou. Tím se dostanete do dluhové pasti ze které již není cesty zpět. Vyřešte své problémy nejlepším způsobem a to oddlužením. Osobní bankrot je šance jak začít opět žít. Nabízíme pomoc: Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona, restrukturalizace, konsolidace, konkurs, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová / 5.12.2014

Buďte vítězem nad dluhy i bez insolvence-Pomůžeme
Buď Vítězem! Nenech se zdeptat exekucí! Zástavním právem! Nebo snad máš 4 půjčky? Či úvěry? A nevíš který dřív splácet? Nebo vše? Neříkej si, že chyba je v Tobě! Bude! Když se tomu nepostavíš čelem! Rádi nabídneme pomocnou ruku! Půjčíme Vám peníze a to od 100tis Kč do 3mil. Kč na dluhy a na jiné Vaše potřebné výdaje. Pro každého klienta zvlášť najdeme individuální řešení. Pouze oproti nemovitosti Rychle, levně, seriózně poskytneme nebankovní hypotéku se splátkou a úrokem jako v bance od 2,49% pa ročně. . Pokud máte jakékoliv dotazy, vyplňte nezávaznou žádost na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz, budeme Vás kontaktovat . Pomáháme po celé ČR
Real Invest s.r.o / 23.11.2014

Okamžitá záchrana domova ve 100 % bez insolvenc
Nabízíme kompletní konsolidaci půjček a dluhů, oddlužení nemovitostí, vyplacení dluhů, dražeb, exekucí a nevhodných zástav, . To vše formou ZÁCHRANOU DOMOVA,(nebankovní půjčkou s bankovním úrokem od 2,49% pa) který nabízíme jako jedna z mála firem v České Republice. Jedinečné řešení v situaci, kdy si myslíte, že bude lepší vše vzdát a Vaši nemovitost ponechat exekutorovi na prodej v dražbě nebo insolvenčnímu správci, za poloviční cenu. Bez poplatků předem, náklady spojené s vyřízením (odhad nemovitosti, právní servis apod.), hradíme my. V případě zájmu volejte. Vše najdete na naších web stránkách www.hypoteka-bez-rizika.cz
Pomáháme po celé ČR od roku 2002

Real Invest s.r.o / 21.11.2014

Zachraňte si domov-Neutíkejte před dluhy,pomůžeme
Nemáte zaplacené složenky? Jste ve finanční tísni? ZÁCHRANA DOMOVA(nebankovní půjčka se splátkou a úrokem bankovni od 2,49% pa račně) je způsob jak se zbavit dluhů a exekutorů. Nemučte se již strachem a začněte řešit své problémy. Nabízíme pomocnou ruku ve stylu konsolidace půjček a exekucí, refinancování hypoték a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář na našich stránkách www.hypoteka-bez-rizika.cz Pomáháme po celé ČR od roku 2002.
Real Invest / 12.11.2014

Konsolidace dluhů a exekucí s úrokem od 3% ročně
KONSOLIDACE PŮJČEK A EXEKUCÍ -BEZ PODVODU VYPLATÍME VAŠE VŠECHNY DLUHY
Rychle, levně, seriózně poskytneme nebankovní hypotéku se splátkou a úrokem jako v bance od 2,99% ročně. . Pokud máte jakékoliv dotazy, vyplňte nezávaznou žádost na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz, budeme Vás kontaktovat . Pomáháme po celé ČR Konsolidujeme půjčky, zaplatíme za Vás všechny dluhy včetně exekucí.

Vaše sny plníme od roku 2002

Real Invest s.r.o / 7.11.2014

Každá situace má své řešení- Nebojte se 100 % POMŮŽEME
Jste unavení svou dluhovou pastí a nevíte kudy kam? Pomůžeme vám najít cestu z bludného kolotoče dluhů a exekucí. Nehledejte další nevýhodnou půjčku, která vám ještě víc přitíží.Sjednotíme Vaše půjčky do jedné-bez podvodu, Našim klientům nabízíme nebankovní hypotéky SE S SPLÁTKOU A ÚROKEM JAKO V BANCE od 3% ročně ( ZÁCHRANA DOMOVA) – vše si důkladně přečtěte na naších web stránkách www.hypoteka-bez-rizika.cz
Pomáháme po celé ČR

Vaše sny plníme od roku 2002

Real Invest s.r.o / 4.11.2014

Nevíte si již rady?
Nemáte zaplacené složenky? Jste ve finanční tísni? Nabízíme pomoc, Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona, restrukturalizace, konsolidace, konkurs, refinancování, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová / 2.11.2014

100% Konsolidace půjček a exekucí bez podvodu
Hledáte další půjčku, protože již nezvládáte své platby? Bojíte se zvednout telefon protože věřitelé neustále vyhrožují? Nabízíme pomocnou ruku v tíživé finanční situace. Bezkonkurenčním produktem, Nebankovní půjčkou s bankovním úrokem od 2,99% ročně (ZÁCHRANOU DOMOVA) Chcete vyřešit svoji tíživou situaci, pak nás neváhejte kontaktovat. Najdeme cestu k vyřešení: konsolidací půjček a exekucí, refinancováním hypoték a dalšími produkty které najdete na www.hypoteka-bez-rizika.cz Pomáháme po celé ČR

Vaše sny plníme od roku 2002

Real Invest s.r.o / 1.11.2014

Zachraňte si domov
Zachraňte svůj dům před dluhy. Zjistíme zůstatky Vašich pohledávek, vyhodnotíme Vaši situaci a provedeme s Vámi konzultaci ZDARMA, smluvíme s věřiteli slevu na pohledávce, skonsolidujeme Vaše dluhy, a exekuce do jedné měsíční splátky, BEZKONKURENČNÍM PRODUKTEM (ZÁCHRANA DOMOVA) s úrokem od 2,99 %. Začněte vyplněním nezávazného formuláře na www.hypotéka-bez-rizika.cz . Jsme přímí investoři
Pomáháme po celé ČR

Vaše sny plníme od roku 2002

Real Invest s.r.o / 30.10.2014

100% Novinka - ZACHRÁNÍME VÁM DOMOV
Jste unavení svou dluhovou pastí a nevíte kudy kam? Pomůžeme vám najít cestu z bludného kolotoče dluhů a exekucí. Nehledejte další nevýhodnou půjčku, která vám ještě víc přitíží.Sjednotíme Vaše půjčky do jedné-bez podvodu, Našim klientům nabízíme nebankovní hypotéky SE S SPLÁTKOU A ÚROKEM JAKO V BANCE od 3% ročně ( ZÁCHRANA DOMOVA) – vše si důkladně přečtěte na naších web stránkách www.hypoteka-bez-rizika.cz
Pomáháme po celé ČR

Vaše sny plníme od roku 2002

Real Invest s.r.o / 28.10.2014

Neslibujeme nemožné ale i tak Vám 100 % POMŮŽEME
Jste unavení svou dluhovou pastí a nevíte kudy kam? Pomůžeme vám najít cestu z bludného kolotoče dluhů a exekucí. Nehledejte další nevýhodnou půjčku, která vám ještě víc přitíží.Sjednotíme Vaše půjčky do jedné-bez podvodu, Našim klientům nabízíme nebankovní hypotéky SE S SPLÁTKOU A ÚROKEM JAKO V BANCE od 3% ročně ( ZÁCHRANA DOMOVA) – vše si důkladně přečtěte na naších web stránkách www.hypoteka-bez-rizika.cz
Pomáháme po celé ČR

Vaše sny plníme od roku 2002
Real Invest s.r.o / 28.10.2014

Utíkáte před dluhy zastavte se-100% POMŮŽEME
INSOLVENCE NENÍ VŽDY TO SPRÁVNÉ ŘEŠENÍ.
VYPLATÍME EXEKUCE,ZMAŘÍME DRAŽBU DO 3 DNU,VYŘÍDÍME HYPOTÉKU, KONSOLIDACE, PŘEUVĚROVÁNÍ, PUJČKY, ZPĚTNÝ LEASING, ODDLUŽENÍ-NEPOTŘEBUJETE PŘÍJEM, NEZKOUMÁME REGISTRY, NEPLATÍTE ŽÁDNÉ POPLATKY.
JSME PŘÍMÍ INVESTOR. VŠE NAJDETE NA NAŠÍCH WEB STRÁNKÁCH WWW.HYPOTEKA-BEZ-RIZIKA.CZ. VAŠE SNY PLNÍME OD ROKU 2002. POMÁHÁME PO CELÉ ČR
Real Invest s.r.o / 27.10.2014

100% Novinka - ZACHRÁNÍME VÁM DOMOV
Záchrana domova -BEZ PODVODU VYPLATÍME VAŠE VŠECHNY DLUHY

Rychle, levně, seriózně poskytneme nebankovní hypotéku se splátkou a úrokem jako v bance od 3% ročně. Zaplatíme Vaše dluhy, exekuce zastavíme dražbu, vyřídíme konsolidaci půjček a nevýhodných zástav na nemovitosti, poskytneme finance na podnikání a další. Působíme po celé ČR. . Čestné a upřímné jednání. Vše bez poplatků předem, odhad zdarma, schválení do 24 hodin, stačí jen mailem zaslat na pujcka-najisto@seznam.cz . Pokud máte jakékoliv dotazy, vyplňte nezávaznou žádost na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz, budeme Vás kontaktovat. Pomáháme po celé ČR

Vaše sny plníme od roku 2002
Real Invest s.r.o / 26.10.2014

Půjčka plná výhod
Půjčka dle Vašeho přání, nejen pro Vaše podnikání. Poskytujeme půjčky bez náhledu do registru od 30 000 - 3 000 000. Nabídka je zde pro všechny, kteří mohou svůj příjem doložit, i v případě pokud již splácíte jiné půjčky, které nezvládáte a chtěli by jste jen jednu a podstatně tak snížit i splátku. Obraťte se na nás pokud jste v bance neuspěli. Zaručujeme diskrétní a expresní vyřízení. Nabízíme všem řešení v nestandartních životních situacích. Úrok je solidní, splátky měsíční, jejich výše stanovena dle Vaší schopnosti splácet. Kontaktujte nás kdykoliv buď telefonicky či mailem.
Soukromý investor / 25.10.2014

Pomůžeme i Vám- 100% ZÁCHRANA DOMOVA
Záchrana domova -BEZ PODVODU VYPLATÍME VAŠE VŠECHNY DLUHY

Rychle, levně, seriózně poskytneme nebankovní hypotéku se splátkou a úrokem jako v bance od 3% ročně. Zaplatíme Vaše dluhy, exekuce zastavíme dražbu, vyřídíme konsolidaci půjček a nevýhodných zástav na nemovitosti, poskytneme finance na podnikání a další. Působíme po celé ČR. . Čestné a upřímné jednání. Vše bez poplatků předem, odhad zdarma, schválení do 24 hodin, stačí jen mailem zaslat na pujcka-najisto@seznam.cz . Pokud máte jakékoliv dotazy, vyplňte nezávaznou žádost na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz, budeme Vás kontaktovat. Pomáháme po celé ČR

Vaše sny plníme od roku 2002
Real Invest s.r.o / 22.10.2014

WWW.HypotékyNebankovní.CZ – půjčka oproti zástavě
Jedním z našich základních kamenů je férovost a serióznost vůči klientovi a poskytování pravdivých informací, a proto neslibujeme nereálný úrok jako mnohá konkurence. Po dlouhodobých zkušenostech jsme vytvořili poctivý a produkt se zástavou nemovitosti pro široký okruh klientů, kteří hledají půjčku s možností nahlédnout předem do smluvních podmínek. Poplatky předem si neinkasujeme a na platební minulost nehledíme, naopak nabízíme bezplatné poradenství s odhadem a posouzením zdarma, kdy se s klientem spojí náš finanční konzultant a poskytne zákazníkovi cenné rady a objektivní pohled na da danou věc a to zcela nezávazně a bezplatně. Záleží nám na smysluplnosti půjčky a konečné spokojenosti zákazníka.
Vlastníte nemovitost a potřebujete urgentně finanční prostředky? Navštivte náš portál půjček se zástavou www.hypotekynebankovni.cz nebo nás kontaktujte na info@hypotekynebankovni.cz

HypotékyNebankovní.cz / 19.10.2014

Půjčka
Půjčka na splacení všech menších dluhů 300 000, jsem zaměstnaný na dobu neurč. CCA 20 000 prům plat, jsem v registrech, na úroku až tak nezáleží. můžu splácet až 10 000 měsíčně.Nejlépe soukromý investor
Machala Jan / 16.10.2014

OKAMŽITĚ VÁM ZAPLATÍME VAŠE DLUHY!
Rychle, levně, seriózně poskytneme nebankovní hypotéku se splátkou a úrokem jako v bance od 3% ročně. . Pokud máte jakékoliv dotazy, vyplňte nezávaznou žádost na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz, budeme Vás kontaktovat . Pomáháme po celé ČR Konsolidujeme půjčky, zaplatíme za Vás všechny dluhy včetně exekucí.
Pomáháme po celé ČR

Vaše sny plníme od roku 2002
Real Invest s.r.o / 8.10.2014

Rychle ,levně, seriozně-bez podvodu
Rychle, levně, seriózně poskytneme nebankovní hypotéku se splátkou a úrokem jako v bance od 3% ročně. Zaplatíme Vaše dluhy, exekuce zastavíme dražbu, vyřídíme konsolidaci půjček a nevýhodných zástav na nemovitosti, poskytneme finance na podnikání a další. Působíme po celé ČR. . Čestné a upřímné jednání. Vše bez poplatků předem, odhad zdarma, schválení do 24 hodin, stačí jen mailem zaslat na pujcka-najisto@seznam.cz . Pokud máte jakékoliv dotazy, vyplňte nezávaznou žádost na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz, budeme Vás kontaktovat.

Vaše sny plníme od roku 2002

Real Invest s.r.o / 7.10.2014

Oddlužení, Osobní bankrot?
Osobní bankrot neboli oddlužení splátkovým kalendářem je způsob jak se zbavit dluhů, které už nezvládáte splácet. Nenechte exekutora zabavit váš majetek a zablokovat účet! Osobní bankrot, nebo insolvence, je jeden ze tří možných způsobů, jak řešit situaci, kdy se dlužník ocitá v úpadku. Nabízíme zpracování návrhu na povolení oddlužení na míru (tzv. osobní bankrot), zbavení se dluhu, neschopnost splácet, exekuce, zastavení vymáhání. Nabízíme pomoc, Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona, restrukturalizace, konsolidace, konkurs, refinancování, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová / 5.10.2014

100% Pomužeme-BEZ PODVODU
INSOLVENCE NENÍ VŽDY TO SPRÁVNÉ ŘEŠENÍ.
VYPLATÍME EXEKUCE,ZMAŘÍME DRAŽBU DO 3 DNU,VYŘÍDÍME HYPOTÉKU, KONSOLIDACE, PŘEUVĚROVÁNÍ, PUJČKY, ZPĚTNÝ LEASING, ODDLUŽENÍ-NEPOTŘEBUJETE PŘÍJEM, NEZKOUMÁME REGISTRY, NEPLATÍTE ŽÁDNÉ POPLATKY.
JSME PŘÍMÍ INVESTOR. VŠE NAJDETE NA NAŠÍCH WEB STRÁNKÁCH WWW.HYPOTEKA-BEZ-RIZIKA.CZ. VAŠE SNY PLNÍME OD ROKU 2002. POMÁHÁME PO CELÉ ČR

Real Invest s.r.o / 2.10.2014

VAŠE NOČNÍ MŮRA S DLUHY -MINULOSTÍ
Rychle, levně, seriózně poskytneme nebankovní hypotéku na zástavu nemovitosti, zaplatíme Vaše dluhy, zastavíme dražbu nemovitosti, vyřídíme americkou hypotéku, poskytneme finance na podnikání a další. Působíme po celé ČR. . Čestné a upřímné jednání. Vše bez poplatků předem, odhad zdarma, schválení do 24 hodin, stačí jen mailem zaslat na pujcka-najisto@seznam.cz . Pokud máte jakékoliv dotazy, vyplňte nezávaznou žádost na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz, budeme Vás kontaktovat.

Vaše sny plníme od roku 2002

Real Invest s.r.o / 1.10.2014

Insolvence není vždy řešení-I TAK VÁM ZACHÁNÍME DOMOV
INSOLVENCE NENÍ VŽDY ŘEŠENÍ !
Uvažujete o osobním bankrotu, ale to není vždy řešení, i v takovém případě můžete přijít o to nejcennější. SVŮJ DOMOV.
Jste unavení svou dluhovou pastí a nevíte kudy kam? Pomůžeme vám najít cestu z bludného kolotoče dluhů a exekucí. Nehledejte další nevýhodnou půjčku, která vám ještě víc přitíží. Našim klientům nabízíme OPRAVDOVOU POMOC V PRODUKTU ( ZÁCHRANA DOMOVA) – vše si důkladně přečtěte na naších web stránkách www.hypoteka-bez-rizika.cz BEZ PŘÍJMU, REGISTRU A POPLATKU VÁM VYPLATÍME EXEKUCE,DRAŽBY,DÁLE ŘEŠÍME HYPOTÉKY,KONSOLIDACE,-JSME PŘÍMÍ POSKYTOVATELÉ, POMUŽEME VÁM RYCHLE A BEZ PODVODU VYŘEŠIT VAŠÍ ŽIVOTNÍ SITUACI
Vaše sny plníme od roku 2002 ! Pomáháme po celé ČR 732598777

Real Invest s.r.o / 23.09.2014

100 % Pomoc ber rizika-Pomůžeme
NEPOTŘEBUJETE PŘÍJEM, NEZKOUMÁME REGISTR, NEPLATÍTE ŽÁDNÉ POPLATKY A PŘESTO VÁM POMUŽEME S VYPLACENÍM DLUHU - EXEKUCE, DRAŽBY, ZPĚTNÝ LEASING, VYŘEŠÍME HYPOTÉKY, KONSOLIDACE, ODDLUŽENÍ, REFINANCOVÁNÍ, PŘEUVĚROVÁNÍ, PRACUJEME RYCHLE A BEZ PODVODU. . Čestné a upřímné jednání. Vše bez poplatků předem, odhad zdarma, schválení do 24 hodin, stačí jen mailem zaslat na pujcka-najisto@seznam.cz . Pokud máte jakékoliv dotazy, vyplňte nezávaznou žádost na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz, budeme Vás kontaktovat.

Vaše sny plníme od roku 2002

Real Invest s.r.o / 21.09.2014

Řešíte své dluhy?
Váš příjem už nestačí na všechny platby? Jste ve finanční tísni z důvodu ztráty zaměstnání nebo nemocenské? Hledáte cestu z dluhů a nevíte jak dál? Nezoufejte nabízíme pomoc, která vám pomůže se zbavit až 70% vašich dluhů a pokuty vám už nebudou narůstat. Nabízíme pomoc, Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona, restrukturalizace, konsolidace, konkurs, refinancování, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová / 21.09.2014

Bez podvodu Vám pomůžu 100%
Okamžitá pomoc-

Nabízíme nejlevnější uvěry na zástavu nemovitosti až na 30 let. Během pouhých 3 dnu jsme schopni všechny vaše dluhy vyplatit,oddlužit nemovitost a vyřešit jednou provždy vaše problémy. Stačí se pouze ozvat a vše už vyřídíme my, bez poplatku,registru a příjmu. Řešíme konsolidace,oddlužení,exekuce,dražby,hypotéky,přeuvěrování,zpětný leasing,výkup nemovitosti,pusobnost celá čr Našim klientům nabízíme OPRAVDOVOU POMOC V PRODUKTU ( ZÁCHRANA DOMOVA) – vše si důkladně přečtěte na naších web stránkách www.hypoteka-bez-rizika.cz

Vaše sny plníme od roku 2002 ! Pomáháme po celé ČR 732598777

Real Invest s.r.o / 16.09.2014

Nečekáme na nic - pomůžeme všem
STOP PODVODNÍKUM!! Také jste naletěli podvodníkům? Slibovali, že vám půjčí peníze, zaplatili jste poplatky popř. jste volali na 900 a nakonec vám stejně nic nepůjčili? Tak volejte nám! , Okamžitě vás zbavíme veškrých dluhu - vyplatíme exekuce a dražby, sjednotíme vaše pujčky, vyřídíme hypotéky, oddlužení, přeuvěrování, zpětný lesing, jsme přímí poskytovatelé, kteří vám bez příjmu, registru a poplatku pomohou i do 3 dnu! . Pokud máte jakékoliv dotazy, vyplňte nezávaznou žádost na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz, budeme Vás kontaktovat.Jsme přímí investor

Vaše sny plníme od roku 2002

Real Invest s.r.o / 9.09.2014

Nejlevnější hypo a půjčky v ČR s úrokem od 3%
Hypotéky a půjčký bez nahlížení do registrů vhodné i k vyplacení exekuce, konsolidace apod.se stejnou splátkou jako nabízí banka, poskytujeme 50 – 70% z odhadu, na 1 až 30 let, s úrokem od 3%ročně( dle bonity žadatele),Předčasné splacení úvěru zdarma. Čestné a upřímné jednání. Vše bez poplatků předem, odhad zdarma, schválení do 24 hodin, stačí jen mailem zaslat na pujcka-najisto@seznam.cz . Pokud máte jakékoliv dotazy, vyplňte nezávaznou žádost na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz, budeme Vás kontaktovat.
Real Invest s.r.o / 4.09.2014

INSOLVENČNÍ SPRÁVCE VÁM CHCE PRODAT MAJETEK-NEBOJTE SE POMŮŽEME
Okamžitá pomoc-ZÁCHRANA DOMOVA

Stále hledáte pomoc a všichni říkají že jste předluženi, insolvenční správce vám chce prodat to nejcenější (střechu nad hlavou ) UŽ NEHLEDEJTE A NEBOJTE SE.
Našim klientům nabízíme OPRAVDOVOU POMOC V PRODUKTU ( ZÁCHRANA DOMOVA) – vše si důkladně přečtěte na naších web stránkách www.hypoteka-bez-rizika.cz BEZ PŘÍJMU,REGISTRU A POPLATKU VÁM VYPLATÍME EXEKUCE,DRAŽBY,DÁLE ŘEŠÍME HYPOTÉKY,KONSOLIDACE,ODDLUŽENÍ,PUJČKY-JSME PŘÍMÍ POSKYTOVATELÉ, POMUŽEME VŠEM RYCHLE A BEZ PODVODU
Vaše sny plníme od roku 2002 ! Pomáháme po celé ČR 732598777

Real Invest s.r.o / 1.09.2014

Reálné Oddlužení, Osobní bankrot!
Nezvládáte hradit všechny své splátky? Domluva s věřitelem je naprosto nemožná? Stále vám vyhrožují? Každý se může dostat do problému, stačí jen chtít vyřešit své problémy. Oddlužením dle zákona (tzv. osobní bankrot) vaše dětí netrpí jako exekucemi. Na problémy už nebudete sami, najdeme způsob řešení vašeho problému. Nabízíme pomoc, Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona, restrukturalizace, konsolidace, konkurs, refinancování, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová / 30.08.2014

Nové inzeráty (1) Starší inzeráty


Copyright (c) 2010-2011 TrhPůjček.com (RSS), Nebankovní hypotéka, Štítky, Upozornění, Zdroje | Ochrana údajů